Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjemny, pokoje w dobrym standardzie, obsługa miła, jedyne co było na mały minus to jedzenie. Nie jakoś bardzo złe ale bez szału. Ogólnie miejsce warte polecenia. Parking, darmowe wi-fi, basen ok

Dziękujemy, Rafalw20192019
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wybrałam ofertę z travelist sądząc że hotel się w ten sposób reklamuje. Na miejscu dostaliśmy klitkę na poddaszu, na naszą prośbę zmieniono nam pokój na" lepszy", który był położony tuż nad klimatyzatorem z basenu. cały czas słyszeliśmy jednostajny szum, okropność. Poczułam się trochę jak gość drugiej kategorii.Parking oczywiście dodatkowo płatny, niestety tylko raz udało się nam zaparkować bo miejsc nie wystarcza dla wszystkich. Za napoje dodatkowa opłata, za szlafrok na basen także, w sumie lepiej chyba wybrać hotel wyższej kategorii i mieć wszystko w cenie. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, wiosenna
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

pyszne jedzenie , niezłe pokoje, spa okej ale tak szlafroki płatne nigdzie o tym nie napisano, ręczniki wydaje recepcja wymiana co dwa dni, na basenie jest ratownik mógłby wydawać ręczniki ,wiem więcej prania itd. ale cóż dla komfortu gości na pewno na plus

Dziękujemy, pawex1967
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziliśmy z mężem długi weekend w hotelu Sasanka i na pewno tu wrócimy. Świętowaliśmy rocznicę ślubu i z tej okazji zamówiliśmy kolację w hotelowej restauracji. Wszystko było świetnie przygotowane. Pokoje czyste, jedzenie pyszne i urozmaicone. Obsługa hotelu na najwyższy poziomie.

Dziękujemy, magraczek
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

To był nasz drugi pobyt w tym hotelu i na pewno nie ostatni :)
Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne i duży wybór. Jestem alergikiem i zawsze miałam wybór.
Pobyt w tym hotelu razem z przyjaciółmi był wspaniały.
Polecam !!!
Jeszcze raz dziękuję :D