Zrecenzowano: 25 października 2017

Właśnie wróciłam ze Szklarskiej Poręby, w której spędziłam dwa noclegi - właśnie w Chacie Biegacza. Niestety oferta, która jest na stronie nie pokrywa się z rzeczywistością. Po pierwsze - nie można zamówić śniadań, ani żadnych innych posiłków, a kuchnia jest niedostępna. Pani dała nam co prawda sztućce i talerze, no ale - jeśli ktoś pisze, że są śniadania to powinno się je serwować, zgodnie z opisem. W pokojach jest czajnik i dwie małe filiżanki, ale herbaty nie było (a na stronie jest info, że jest). Nie ma też kosmetyków (mydło, szampon, żel), a ręcznik jest jeden. Absolutnie unikajcie pokoju nr 4 na ostatnim piętrze. Taki fetor szamba, że nie da się spać. Bardzo mała i nie do końca umyta łazienka. Zachlapana wykładzina w pokoju.

Wskazówka dotycząca pokoi: absolutnie nie pokój nr 4. Śmierdzi szambem, a łazienka jest mała i nie do końca umyta.
Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Jesteśmy zawiedzeni tym co zastaliśmy po przyjeździe do tego miejsca. Dojazd był ciężki, mało miejsc parkingowych, jeżeli takowymi można je w ogóle nazwać. Podjazd wysypany był ostrymi kamieniami, strzelającymi pod oponami. Klucze odebraliśmy w domu wypoczynkowym nieopodal Chaty Biegacza. Już to miejsce wzbudziło w nas niepokój. Zastaliśmy pokój, w którym było po prostu brudno, panował nieprzyjemny zapach, który wydobywał się z łazienki. Bateria prysznicowa i umywalkowa reagowały ze skórą. Przez pierwsze dwie godziny naszego pobytu nie było ciepłej wody. Po nocy przespanej w tym miejscu czym prędzej spakowaliśmy się i poszliśmy na śniadanie do wcześniej wspomnianego, pobliskiego budynku na śniadanie. Zdecydowanie odradzamy. Chleb był nieświeży, herbata nie nadawała się do picia. Na talerzu leżały plastry szynki, dwa kawałki ogórka i skrawki pomidora. Osoby przygotowujące śniadania powinny brać pod uwagę fakt, że niektórzy ludzie mięsa nie spożywają i nie należy kłaść bezpośrednio na talerzu takich produktów. Dzięki temu miejscu na pewno będziemy bardziej uważać przy rezerwacji noclegów. Brak czystości to kompletny brak szacunku do gości.

Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, Sylwia R
Zrecenzowano: 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Oglądając zdjęcia pokoi w "Chacie Biegacza" wydawały się luksusowe.
Po przyjeździe jednak prawda okazała się
okrutna.Ostatnie sprzątanie miało chyba miejsce przed świętami.Kubki po poprzednich gościach,łupiny po słoneczniku na podłodze,ściany nie malowane od dawna.Nie rozumiem jak można tak niszczyć swoją własność.
Dobrze,że w pokoju ciepło i dach nie przeciekał.Obiekt naprawdę ładny ale bardzo zaniedbany.Jeśli ktoś chce wybrać się z wózkiem dziecięcym,to może być problem ze stromą drogą po kostce brukowej.Widziałem jak ludzie musieli znosić wózek ponieważ nie dało się jechać.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, vektig
Zrecenzowano: 14 lutego 2016

Śniadania o których pisano już nie są w formie szwedzkiego stołu. Serwowane są w budynku obok ( o czym nie informuje się nigdzie wcześniej). Śniadanie ubogie, stary chleb, w budynku brudno, wszystko zaniedbane, zastawa brudna, wyszczerbiona, zdekompletowana. Właściciel niemiły i cwaniak. Teraz o samej Chacie - obiekt nowy, prosto wyposażony, ale totalnie zaniedbany. Nie jest inwestowane w nic - ktoś ubrudził ścianę, to tak zostało, brudne kubki, dziurawe poszewki, urwana listwa przypodłogowa, można wyliczać długo. Za taką cenę nawet mydła w łazience nie było. Wszystko niedoczyszczone, zaniedbane. Dobra lokalizacja - jedyny plus.

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Roksana C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Same superlatywy. Stosunek jakość - cena bardzo korzystny. Pokoje nowe, czyste, pachnące, małe ale naprawdę ładne. Łazienka tak samo. Nowe telewizory. Internet. Sympatyczna sala śniadaniowa, śniadania szwedzki stół, wszystko świeże. Pieszo moment do centrum. Autem lub motocyklem - wyzwanie bo jest bardzo stromo. Teoretycznie to pensjonat, ale ze słusznymi aspiracjami do hotelu. Byliśmy bardzo zadowoleni. Obsługa miła, widać że obiekt prowadzony z przyjemnością, a nie tylko dla pieniędzy. Zdecydowanie polecamy i na pewno tam powrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z pokoi z oknami od strony wejścia widać góry.
Termin pobytu: marzec 2015
1  Dziękujemy, t p