“Bar dla kolonii”

Biathlon
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Zrecenzowano 25 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiejsza wizyta w restauracji zakończyła się szokująca rozmową z panią z obsługi ubraną w góralski sweter.
Sala w połowie wypełniona przez dzieci kolonijne, pozostałe stoliki - rodzinny, jak nasza. Niektórzy kończyli więc była nadzieją na stolik na który zdecydowałem się zaczekać. Mojej kilku letniej córeczce chciało się pić, więc żona poszła do baru by kupić butelkę wody mineralnej. Wtedy to spotkała w/w panią z obsługi, która powiedziała, że nie mamy co czekać, bo stoliki zajęte. Żona mówi, że niektórzy już skończyli i chętnie zaczynamy, na to Pani, że i tak będziemy czekać 1,5 godziny bo jesteśmy ostatni w kolejce. Żona na to, że dobrze, tylko poproszę jedna butelkę wody mineralnej i poczekamy, na co Pani kelnerka w pretensjach, że co ona sobie myśli i że na tę butelkę wody (stojącą 2m od tej kelnerki) też musimy zaczekać 1,5h bo tu takie są zasady.
W zasadzie wygonieni z knajpy poszliśmy sobie. Jednak konkurencja jest potrzebna bo inaczej w głowach się przewraca

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Piwlo

Zrecenzowano 15 stycznia 2018

Miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie, polecam "wszystkomający" żurek, to znaczy jajko, kiełbaskę, ziemniaki i SMAK! Oczywiście menu nie kończy się na żurku, są smaczne drugie dania i desery.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Kasia L
Zrecenzowano 26 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na zwykłym poziomie.Ceny w miarę. Jedne z lepszych miejsc w Jakuszycach.Polecam na rodzinny obiad po nartach.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, mascgbfdsaecitvjhd
Zrecenzowano 25 lipca 2017

Jedzenie bardzo smaczne, dla głodnych biegaczy. W chłodne dni można również rorgrzać się przepyszną herbatką zimową. Przemiła obsługa i super atmosfera panująca wśród przybywających biegaczy.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Marta4689
Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

W restauracji biatlon mozna znaleźć cos dla siebie oyszne jedzenie , lemoniady proponowane bardzo dobre polecam wszystkim

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, snowboarderka

Biathlon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Biathlon? Podziel się wrażeniami!