“Lokal idealny”
654 Bistorante — recenzja

654 Bistorante
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Przepyszne jedzenie, bogate menu, dania nieziemsko smaczne i cudownie wyglądające. Wszystkie dania (zupy, główne czy desery) są tak przemyślane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Boskie dania vega, nawet desery. Bardzo miła i ogarnięta obsługa, która ma świetne podejście do dzieci. Właściciele bardzo przyjemniej i serdeczni. Jeżeli jesteście w Szklarskiej Porebie to naprawdę ciężko znaleść lepszy lokal z tak urozmaiconym, pysznym jedzeniem i uroczą obsługą.

1  Dziękujemy, jjjustycha

Restauracja na wstępie zrobiła ogromne, pozytywne wrażenie. Obsługa świetna a wystrój urokliwy. Podane w ładny sposób.
Kotleciki z jagnięciny smakują jak wymiociny, frytki niedopieczone. Ciasto pizzy przypomina namoknięte pieczywo a ser to tania podróba sera. Zamiast się ciągnąć to jak sucha posypka.
Finalnie zakupiłem pieczone ziemniaczki z sałatką za 49 zł.
Nie polecam.

2  Dziękujemy, Krzysztof A
Zrecenzowano 15 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, doskonale przyrządzone. Miła i sympatyczna obsluga. Dania w dobrych cenach. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, Paulina_9687
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wczoraj, mąż jadł grillowany karczek, ja pstrąga- oboje jesteśmy zadowoleni. Ładny wystrój, miła obsługa, ceny jak na lokal w kurorcie ok.

Dziękujemy, 355dominikam
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam - wystrój lokalu naprawdę urokliwy. Nowoczesny, ale zachowuje np. oryginalną stolarkę. Jedzenie poprawne, smaczne. Obsługa miła i pomocna.
Pizza z tuńczykiem „polska”, ale dobra. Pierogi ruskie OK.
Polecam zmienić słodkie soki jako zmienniki owoców w lemoniadach - tego nie da się pić. Duży plus dla obsługi, że po zwróceniu uwagi, iż ów sok jest niesmaczny, zamienili na coś bardziej naturalnego.

Dziękujemy, blazej90_op

654 Bistorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w 654 Bistorante? Podziel się wrażeniami!