“Najlepszy lokal w Szklarskiej Porębie ! ! !”
654 Bistorante — recenzja

654 Bistorante
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Szanowni Państwo lokal marzenie. Jedzenie naprawdę bardzo dobre, obsługa miła i fachowo doradzi i opisze menu z karty. Klimat lokalu rewelacja - jedyne do czego można się doczepić to parking. Jest z tyłu ale tylko dla gości hotelu i to co mi się nie podoba, ale cóż - jak nie ma terenu to nie ma jak tego pogodzić. Ogólnie polecam lokal bo naprawdę jest dobrze. Nie wiem jak teraz ale przed remontem, przed modernizacją w piątkowe i sobotnie wieczory można posłuchać muzyki na żywo śpiewanej przez Panią Anie która na boski głos.
POLECAM każdemu

Dziękujemy, 425biuro

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi w Szklarskiej Porębie na wycieczce. Zaszlismy do restauracji 654 tak z marszu. Rewelacyjne jedzenie. Przemiła obsługa, od razu reagująca. Dzieci czekając na posiłek mogą bawić się na placu zabaw na terenie restauracji, super pomysł. Tak nam się podobało że oprócz obiadu (rewelacyjne ruskie pierogi, jak u mojej mamy i puszna pomodorowka), wypilisny kawę i zjedliśmy deser pyszne lody

Dziękujemy, Sabatttt
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dziwnego, że to lider wśród restauracji w Szklarskiej Porębie. Wpadliśmy tam dzisiaj zmarznięci po deszczowym wypadzie w góry, kierowani opiniami na TripAdvisor. Nie byliśmy specjalnie głodni, ale chcieliśmy zjeść coś ciepłego. Mój wybór padł na tradycyjny rosół (pyszny), mojego znajomego na oryginalną zupę z cukinii i świeżego ogórka. Cud, nie zupa! Do tego przepyszna pizza z oscypkiem i wyjątkowa herbata Witaminka ze świeżymi owocami. Jeśli jeszcze dodać do tego przemiłą, uśmiechniętą kelnerkę - odwiedzenie tego miejsca to czysta przyjemność. Polecam!

Dziękujemy, AsiaBanan
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra, ale sos kurkowy smakuje jedynie glutaminianem sodu. Obsługa miła. Fajna pogoda. To w sumie wszystko, ale TripAdvisor wymusza na mnie pisanie poematu.

Dziękujemy, Lymphater
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Obsługa profesjonalna. Bardzo dobre jedzenie. Vege i mięsne dania. Fit desery, drinki. Wszystko bardzo pyszne.

Dziękujemy, 121AgnieszkaG

654 Bistorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w 654 Bistorante? Podziel się wrażeniami!