“Średnio”

654 Bistorante
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra, ale sos kurkowy smakuje jedynie glutaminianem sodu. Obsługa miła. Fajna pogoda. To w sumie wszystko, ale TripAdvisor wymusza na mnie pisanie poematu.

Dziękujemy, Lymphater

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Obsługa profesjonalna. Bardzo dobre jedzenie. Vege i mięsne dania. Fit desery, drinki. Wszystko bardzo pyszne.

Dziękujemy, 121AgnieszkaG
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Przed zameldowanie w hotelu postanowiliśmy się trochę posilic po podróży i weszliśmy tylko na szybką przekąskę. Zamówiliśmy same zupki, krem z pomidorów-przepyszny, rosół bardzo dobry. Ceny umiarkowane, obsługa ok. Polecam

Dziękujemy, Marcelinkaa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, deser przepyszny. Do tego profesjonalna obsługa. Ceny umiarkowane myślę że adakwatne do jakości jaką oferuję restauracja. Ja napewno jeszcze wrócę.

Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

dobre jedzenie, jednak ceny w porównaniu do porcji troszkę zawżone. Pyszneee desery. Restauracja urządzona w bardzo fajnym klimacie. Sympatyczna obsługa

Dziękujemy, aleksandra_sza

654 Bistorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w 654 Bistorante? Podziel się wrażeniami!