“Bardzo smaczne”

654 Bistorante
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, deser przepyszny. Do tego profesjonalna obsługa. Ceny umiarkowane myślę że adakwatne do jakości jaką oferuję restauracja. Ja napewno jeszcze wrócę.

Dziękujemy, Rafał M

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

dobre jedzenie, jednak ceny w porównaniu do porcji troszkę zawżone. Pyszneee desery. Restauracja urządzona w bardzo fajnym klimacie. Sympatyczna obsługa

Dziękujemy, aleksandra_sza
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie na ogół dobre, ładnie podane. Najgorsze było to, że ledwo zamówiliśmy danie i od razu Pani zabrała nam karty, a chcieliśmy jeszcze coś domówić... Dziewczyna poprosiła kulturalnie żeby ich nie zabierać po czym Pani odrzekła że może nam dać kartę ale z deserami. Serio ?

Dziękujemy, piotrekn125
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia, piękny wystrój, przemiła obsługa a w dodatku pyszne jedzenie pięknie podane.

Dziękujemy, Ogloza
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Napoje podane od ręki. Zmiany w składnikach możliwe. Potrawy dobrze przyrządzone, smaczne i estetycznie podane.
Lokal pozwala odciąć się od ruchu na głównej ulicy i w spokoju zjeść.
Polecam gorąco.

Dziękujemy, DariuszWind

654 Bistorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w 654 Bistorante? Podziel się wrażeniami!