“Fajne miejsce”
Niebo w Gębie — recenzja

Niebo w Gębie
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwaga - ogromne porcje!!! Jedzenie bardzo smaczne, tylko porcje niesamowicie wielkie. Dwie zupy i jedno drugie danie - nie do przejedzenia dla dwóch osób. Mały minusik za kwaśnicę - raczej słodko-kwaśną niż kwaśną, duży plus za obsługę - błyskawiczną.

Dziękujemy, AsiaBanan

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Makaron ze szpinakiem okazał sie porażką na całej linii. Szpinak mrożony, bez smaku, bez czosnku, gałki muszkatołowej. Mini makaron penne jak dla dziecka. Na górze kupa sera żółtego. Mamałyga. Brak możliwości płatności kartą. Pierogi OK, niezły wystrój.

1  Dziękujemy, aleksandrakL6144EI
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

To co na pewno zasługuje na duzo plus to ogromne porcje dań. Wiele z nich jest nie do „przejedzenia” przez jedna osobe Za ilością idzie rowniez doby smak.
Porównując inne obiekty w Szklarskiej Porebie miejsce godne polecenia!

Dziękujemy, julitao501
Zrecenzowano 3 września 2019

W Szklarskiej Porębie miejsc, gdzie można zjeść, jest wiele. Ale takich, gdzie można naprawdę dobrze zjeść? - hmmmmm.... No z tym jest..., może nie "gorzej", ale nie tak znowu, że super knajpa na super knajpie i kolejną super knajpę goni. Za to do tych "super" z pewnością można zaliczyć i w ciemno polecić każdemu restaurację "Niebo w gębie". No bo zobaczcie.
Dań do wyboru całe mnóstwo. W dodatku nie tylko takie w stylu pierogarni czy schabowy z surówko i ziemiokiem, tylko naleśniczki wykwintnie podane i z wyglądu zwalające z nóg. A jak nie naleśniczki, to jakiś ser zapiekany z warzywem, ponoć pierwsza klasa. Albo kotlet panierowany z frytkami i wymyślną surówką. To ostatnie niby nic takiego, ale zmówcie i spróbujcie, a zobaczycie i wysmakujecie, o co w tym chodzi. W dodatku jedno w drugie zaskakująco pyszne. Ser nie jest spalony, kotlet nie zjarany i miękko-wilgotny, frytura lepsza niż z maków czy innych kaefców, surówki czy sałatki smaczne i wymyślne, zależnie jakie kto lubi, a do tego - zwłaszcza jeśli upał na zewnątrz doskwiera - najlepiej wziąć lemoniadę grejpfrutową. I to nawet, jeśli się za nią nie przepada. Moja córka nie przepada, a jak sobie zamówiłem, to spróbowała, pomlaskała z zadowoleniem i połowę mi wypiła. W dodatku co byście nie zamówili, ma to doskonałą cenę. A nawet jeśli ciut wyższą pamiętajcie, że albo najecie się aż nadto, albo zamawiacie jedno danie na dwoje i też obie osoby głodne nie wstaną od stołu zbierając się do wyjścia.
I tylko dwa mankamenty można w tym przypadku wymienić: 1) porcje są tak wielkie, że jeśli nie jesteście skrzyżowaniem Kokosza i Obelixa, tych od Kajka i Asterixa, to nie popróbujecie różnych dań, bo tu jedno danie często starczy na dwoje. Dobrze więc chyba iść większą, dobrze zaprzyjaźnioną grupą, wziąć to i owo i próbować sobie wzajemnie z talerzy, kto i co pysznego zamówił; 2) PAMIĘTAJCIE, ŻE ZAPŁACICIE TAM TYLKO GOTÓWKĄ !!! - terminala płatniczego do kart >>> BRAK.

Dziękujemy, Tata P
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jestem bardzo rozczarowana, jedzenie dostałam letnie na wpół surowe w dodatku niedoprawione. Nie polecam i ja tam już też nie zagoszczę.

1  Dziękujemy, Barbarossa85

Niebo w Gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Niebo w Gębie? Podziel się wrażeniami!