“Obiadokolacja”
Niebo w Gębie — recenzja

Niebo w Gębie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jestem bardzo rozczarowana, jedzenie dostałam letnie na wpół surowe w dodatku niedoprawione. Nie polecam i ja tam już też nie zagoszczę.

1  Dziękujemy, Barbarossa85

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko opisać wrażenia kulinarne.
Naleśniki greckie to 3 ogromne naleśniki wypełnione 'salatka gracka', niemająca nic wspólne z grecką. Feta i oliwki najgorszej jakości, mnóstwo sałaty, oliwek chyba cały słoik , sos bez smaku. Rosół niby może byc ale ma w smaku coś z chińskiej zupki.
Porcje ogromne ale w tym przypadku uważam, że to przesada, mnóstwo jedzenia jest tam marnotrawionego.
O obsłudze nie wspomnę, zakładam, że miała zły dzień. Kotlet bez smaku.
Ogólnie mam wrażenie, że używa się tam najtańszych i najgorszej jakości składników a chce się zrekompensować to wielkimi porcjami. I ani lizak ani likierem gratis nie zatrą tego najgorszego wrażenia.
Nie polecam wręcz odradzam.

2  Dziękujemy, 99lenalis
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypomina restaurację Sphinx, w lepszym wydaniu. Często brak wolnych miejsc w środku, przez co zainteresowani spożyciem tam posiłku, są zmuszeni do czekania na zewnątrz, przed restauracją - od kilku do kilkunastu minut. Samo jedzenie całkiem niezłe, porcje bardzo duże, a czas oczekiwania ~10-15 minut od złożenia zamówienia - Ekspresowo! Poza tym obsługa całkiem miła i uprzejma. Polecam

Dziękujemy, Tomek0990
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal baaardzo oblegany, ale jeśli pójdziemy na obiad wcześnie (12:00-13:00) to możemy zjeść ciesząc się względnych spokojem. Placek po węgiersku baaardzo smaczny, tak samo jak i surówki! Czeskie knedle też zniknęly bardzo szybko z talerza! Obsługa miła, jedzenie podano błyskawiczne! Ceny raczej standardowe. Mogę z czystem sumieniem polecić to miejsce!

1  Dziękujemy, 764joannaj
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracje odwiedziłem dwukrotnie, każdą jeden raz a w mieście są dwie o tej nazwie. W obu przypadkach wychodziłem zadowolony i najedzony. Tak jak inni recenzenci stwierdzam, że porcje są dość duże jednak osoby wracające ze szlaku sobie z nimi poradzą. Miałem okazję próbować różnych dań (skubiąc od żony i dzieciaków ;-) ) i wszystko mi smakowało. Ceny jak we wszystkich restauracjach w okolicy oferujących dania i poziom obsługi na podobnym poziomie. W porze obiadowej i wieczorami, niestety duże zainteresowanie i kolejki. Mimo wszystko, polecam i zachęcam do odwiedzenia wszystkich goszczących w Szklarskiej Porębie.

Dziękujemy, 834dariuszg

Niebo w Gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Niebo w Gębie? Podziel się wrażeniami!