“Restauracja warta odwiedzenia”
Niebo w Gębie — recenzja

Niebo w Gębie
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracje odwiedziłem dwukrotnie, każdą jeden raz a w mieście są dwie o tej nazwie. W obu przypadkach wychodziłem zadowolony i najedzony. Tak jak inni recenzenci stwierdzam, że porcje są dość duże jednak osoby wracające ze szlaku sobie z nimi poradzą. Miałem okazję próbować różnych dań (skubiąc od żony i dzieciaków ;-) ) i wszystko mi smakowało. Ceny jak we wszystkich restauracjach w okolicy oferujących dania i poziom obsługi na podobnym poziomie. W porze obiadowej i wieczorami, niestety duże zainteresowanie i kolejki. Mimo wszystko, polecam i zachęcam do odwiedzenia wszystkich goszczących w Szklarskiej Porębie.

Dziękujemy, 834dariuszg

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo smaczne i wyborne jedzenie, a obsługa pełen profesjonalizm. Rzadko zdarza się obsługa na tak wysokim poziomie.

Dziękujemy, artut d
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry tatar, naleśniki. Obsługa miła, klimatyczna miejscówka. Wystrój daje poczucie ciepła. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, 557amelia
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie. Wszystkie porcje bardzo duże, wielkość adekwatna do ceny. Wszystko pyszne. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, 707jagodam
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, raczej z kuchni tradycyjnej. Naprawdę ogromne porcje i mimo tłumu ludzi nie musieliśmy czekać bardzo długo na obiad. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Marta S

Niebo w Gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Niebo w Gębie? Podziel się wrażeniami!