“Super”
Niebo w Gębie — recenzja

Niebo w Gębie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo smaczne i wyborne jedzenie, a obsługa pełen profesjonalizm. Rzadko zdarza się obsługa na tak wysokim poziomie.

Dziękujemy, artut d

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry tatar, naleśniki. Obsługa miła, klimatyczna miejscówka. Wystrój daje poczucie ciepła. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, 557amelia
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie. Wszystkie porcje bardzo duże, wielkość adekwatna do ceny. Wszystko pyszne. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, 707jagodam
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, raczej z kuchni tradycyjnej. Naprawdę ogromne porcje i mimo tłumu ludzi nie musieliśmy czekać bardzo długo na obiad. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, duże porcje i przystępne ceny. Obsługa pomocna, wnętrze czyste. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, Zaneta R

Niebo w Gębie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Niebo w Gębie? Podziel się wrażeniami!