Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Bardzo czyste, komfortowe pokoje ( apartament- duży, z przestronnym tarasem).
Pyszne śniadania i obiadokolacje. Dodatkowy plus za ratownika na basenie.
Bardzo miła obsługa. Polecam dla rodzin z małymi dziećmi.

Dziękujemy, Mezisada
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NorbertC786, Kierownik recepcji, Cristal Resort Szklarska PorebaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za wizytę i podzielenie się swoją opinią.
Bardzo się cieszymy, że pobyt był udany.
Przekażemy pochwały personelowi kuchni i basenu.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Parking powinien być wliczony w cenę pobytu, gdyż hotel jest dość drogi. Tak jest w innych hotelach tej klasy. Apartamenty ładne, ale zapłaciłam za widok na góry, a był na parking i las. Góry było widać tylko z bocznego okna dachowego na piętrze. Mały wybór jedzenia, 3/4 banery z powtarzającym się jedzeniem. Inne hotele tego typu oferowały około 10 albo nawet więcej do wyboru dań. Dla dzieci nie było praktycznie nic. Na śniadaniach codziennie to samo, również znikomy wybór potraw. Szczególnie dla najmłodszych. Co do pokoju, był ładny, czysty i dobrze urządzony. Sporo przestrzeni i dobrze urządzony aneks kuchenny. Ręczniki często wymieniane, co wizyta dokładany był papier toaletowy oraz wyrzucane śmieci. W pojemniczkach był szampon i żel do mycia. Wygodne łóżka i pojemne szafy. Basen lekko zimny, jacuzzi okej, miejsca na 4 osoby, ciepła woda. Atrakcje tylko dla małych dzieci czyli jeden pokoik, dla tych trochę starszych nie ma miejsca do zabawy. Jest jeszcze malutki plac zabaw dla dzieci oraz siłownia, bardziej dla dorosłych. Dla starszych powinna być konsola typu Xbox lub play station z dostępnymi grami. Nie było żadnych zajęć zorganizowanych dla dzieci ani dla dorosłych. Bardzo daleko do centrum, trzeba iść długo pod górę, w drugą stronę z góry. Praktycznie nie działające wifi, w niektórych momentach nie było go wcale, a państwo z recepcji tłumaczyli się małą awarią. Po niej był lekki sygnał, ale momentami nie dochodził. Bardzo wysoka opłata klimatyczna, jak na takie miasto nie powinno jej być. Pierwszy raz spotkałam w górach hotel z opłatą klimatyczną. Hotel cichy, w spokojnym miejscu. Drogie jedzenie z karty w restauracji. Drogie zabiegi kosmetyczne.

Dziękujemy, januta445

Szanowna Pani,
dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Wszystkie sugestie są dla nas dla nas bardzo cenne i pomagają na podnosić jakość naszych usług.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo atrakcyjny. Pokoje bardzo duże i przestronne, a przy tym czyste i zadbane. Śniadanie bardzo dobre i różnorodne. Na uwagę zasługuje lokalizacja w spokojnej okolicy blisko przyrody. Do centrum swobodnie można dojść pieszo. W apartamencie znajdzieiemy dobrze wyposażony aneks kuchenny co jest wielkim plusem. Strefa wallnes długo otwarta jednak trochę mała przy większym natężeniu gości. Zwłaszcza jedno jacuzzi na taki obiekt to trochę mało. Obsługa bardzo miła i pomocna. Minusem jest konieczność pozostawienia samochodu na dodatkowo płatnym parkingu. Gdyby nie parking śmiało można zostawić by 5.

Dziękujemy, 254arturk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NorbertC786, Kierownik recepcji, Cristal Resort Szklarska PorebaOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
dziękujemy za opinię i czas poświęcony na jej napisanie.
Bardzo nam miło, że zarówno nasz obiekt jak i jego lokalizacja, a także nasz personel spełniły Państwa oczekiwania :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica, piękne widoki. Smaczna kuchnia. Czyste i przestronne pokoje. Ciekawy wystrój wnętrz łączący styl nowoczesny z klimatem gór. Ponadto bardzo sympatyczny personel.

Dziękujemy, ada8219

Szanowni Państwo,
dziękujemy za wizytę i wspaniałą opinię.
Jest nam niezmiernie miło, że pobyt u nas był udany :)
Zapraszamy do ponownej wizyty!

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bylem w Cristalu 5 lat temu i widac ze naklady na renowacje sa ograniczone. Wykladzina w pokoju bardzo brudna a dodatkowo przez pomad tydzien ani razu nie odkurzana. Na sniadanie trzeba stac w kolejce bo restauracja ma za malo miejsc. Poza tymi punktami bardzo przyjemnie.

Dziękujemy, Tomasz B

Szanowny Panie,
dziękujemy za wizytę i podzielenie się z nami swoją opinią.
Wszystkie uwagi gości są dla nas cenne i staramy się na bieżąco na nie reagować, aby podnosić standard usług.
Pragnę poinformować, iż jesteśmy w trakcie wymiany wykładziny.
Codzienny serwis pokoju obejmuje wymianę ręczników, dołożenie papieru toaletowego oraz wyniesienie śmieci. Dodatkowe sprzątanie można zamówić poprzez recepcję :)