Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Mieliśmy z żoną awaryjny przyjazd do Szklarskiej Poręby na parę dni po nieudanym wyjeździe w Alpy (tak, to możliwe). Właścicielka akurat miała wolny mały pokoik, więc wzięliśmy bez zastanowienia. Umówmy się - gdybyśmy mieli zaplanowany pobyt na narty i mielibyśmy dostać tak mały pokój - bylibyśmy niezadowoleni. Ale biorąc pod uwagę okoliczności, było ok. Przemiła Pani prowadząca obiekt pozwoliła nam zameldować się wcześnie rano, co działa zdecydowanie in plus. Poza pokojem w części wspólnej dostępna kuchenka indukcyjna, mikrofala, podstawowy sprzęt do gotowania. Narciarnia w korytarzu, żeby nie trzeba było ciągnąć gratów do pokoju również jest. Pensjonat znajduje się 5 minut piechotą od wyciągu na Szrenicę. Skorzystaliśmy raz z obiadokolacji w pensjonacie obok - jedzenie typowo domowe, smaczne, ale warunki w pensjonacie podającym jedzenie niekoniecznie komfortowe. Jeśli ktoś jest delikatny, nie będzie zadowolony.

Pokój generalnie czysty - łazienka bardzo czysta, ale większą uwagę powinno się przyłożyć do podłogi pod łóżkiem i góry szafy, na której było sporo kurzu. W pokoju znajduje się lodówka, czajnik i telewizor. Nasz pokój znajdował się na parterze, więc zamiast zasłon, może warto zainwestować w rolety, które zwiększyłyby komfort pobytu. Łóżko zupełnie niewygodne.
Jakiś czas temu w podobnym terminie u konkurencji dostaliśmy w podobnej cenie pokój z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (właściwie pokój dzienny oraz sypialnię), więc można znaleźć lepiej.

Nie wiem jak inne pokoje, ale pokój 3 bardzo malutki. Taka typowa jedynka w hotelu, może nawet mniejsza.

Wydźwięk recenzji może nie jest zbyt pozytywny, ale polecam na pobyt, choćby ze względu na kontakt z właścicielką, bliskość do kolejki na Szrenicę oraz warunki. Myślę, że to byłoby niezłe miejsce na pobyt w grupie przyjaciół w kilku większych pokojach.

Ah, wifi tragedia.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, konradkull
Zrecenzowano: 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa,czysty przytulny pokój. Telewizor, lodówka, czajnik, łazienka wszystko co jest potrzebne. Byliśmy na jedną noc ale jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno kiedyś tam wrocimy jak wyjezdzalismy to pan nam miło podziękował za wizytę

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Resort54336737493
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy z mężem na weekend, pani Iza właścicielka przesympatyczna, jej mąż cały czas na miejscu bardzo miły i pomocny. Przyjechaliśmy wieczorem co nie było problemem mimo braku recepcji. Pokoje czyste, ładne. Myślę że jeszcze nie raz tam wrócimy

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Asia1234321
Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie jestem zadowolona. Pokój drogi brak dostępu do kuchni. W piwnicy czuje się wilgoć. Żeby uszykować sobie śniadanko to nie ma jak. Czystość na poziomie 1. Miałam mieć śniadania i obiadokolacje u sąsiadów po przyjeździe okazało się że nie ma. Dla mnie totalna porażka. Żałuję że tam byłam.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 12 lipca 2017

Pokoje bardzo ładne, jak na zdjęciach, łóżka wygodne, łazienki ładne, woda cieplutka, uroczy balkonik. Mili właściciele. Fajna lokalizacja. Fajny plac zabaw dla dzieci, leżaczki dla dorosłych. Przyjemny odpoczynek. Cena dość wysoka na obiekt bez aneksu kuchennego. Brak aneksu jest dla nas najgorszą wadą obiektu. Jest co prawda mikrofalówka na komodzie i malutka płyta indukcyjna w szufladzie. Ale za takie pieniądze robienie śniadania na podłodze na płycie i mycie naczyń w kabinie prysznicowej to przesada (bo umywalka za mała), trochę jak na kempingu. Może warto byłoby pomyśleć chociaż o malutkim aneksie kuchennym, tym bardziej że obiekt malutki nie jest. Trampolina wielka, świetna, tylko szkoda że nikt nie naprawił osłony sprężyn, bałam się że dziecku wpadnie nóżka między sprężyny. Jakby właściciel naprawił trampolinę i wygospodarował malutki aneks kuchenny to wtedy bardzo polecam!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, anetta1987