“Nie wrócę”

Kawiarnia Fantazja
Opis: NIECZYNNE Z POWODU REMONTU
Opis: NIECZYNNE Z POWODU REMONTU
Zrecenzowano 13 września 2019

Mało jest kawiarni w Szklarskiej Porębie, więc zeszłam całe miasteczko, by tam zasiąść. Wystrój dość infantylny, słodki i lunaparkowy, dość oczywisty jak przystało na cukiernię z tradycjami. Obsługa dość miła, muzyka i klimat sympatyczne, ale kawa fatalna. Ceny wysokie, zbyt wyśrubowane jak na ten standard. Nie wrócę.

Dziękujemy, Elżbieta P

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych miejsc w Szklarskiej Porębie, w których można zatrzymać się na kawę/gofra/lody. Obsługa kompetentna i szybka. Zarówno gofry, jak i lody bardzo dobre, bez większych zastrzeżeń. Ceny dość wysokie (na przykład 6 PLN za bitą śmietanę?). Obiekt godny polecenia.

Dziękujemy, Tomek0990
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasta i desery lodowe dalej pyszne, ale od zeszłego roku ceny wzrosły okropnie. Jednak dla osób gotowych wydać trochę więcej jest to bardzo dobra opcja.

Dziękujemy, LauraLaurenke
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tu dwa razy, ale główne dlatego, że w Szklarskiej Porębie nie ma zbyt wielu kawiarni, są raczej restauracje.
Menu jest dość obszerne, zamówione desery i kawa były ok., ale drink mojito nie miał śladu rumu, chociaż kelner twierdził, że osobiście widział, jak barman tego drinka sporządził i że rum był dodany.
Możliwe, ale nie wiem w jakiej ilości, bo wcale go nie było czuć.
Kelner był całkowicie nie profesjonalny, widać, że była to jego praca wakacyjna i właściciel kawiarni nie zadbał o jego przeszkolenie. Nie potrafił sensownie odpowiedzieć na żadne pytanie dotyczące zamawianych deserów, chociaż starał się być miły.
Ale najgorsze było to, że pomimo, że byli jeszcze goście, około godziny 22 zaczęto zamiatać podłogę, składać parasole w ogródku i ogólnie szykować się do wyjścia, a kelner nie przyjął zamówienia na jeszcze jedno małe piwo, bo, jak powiedział, nalewak już został zamknięty, kasa również.
Być może z tego powodu kawiarnia ta nie ma zbyt dużego ruchu, skoro klientów traktuje jak zło konieczne.
Tak więc raczej nie polecam tej kawiarni.

Dziękujemy, annt568
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Mały koncik dla dzieci z pluszakami i telewizorem na którym lecą bajki to duży plus dla kawiarni. Próbowaliśmy szarlotki i gorącej czekolady, wszystko pyszne!!❤❤
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi młodego kelnera, który był zawsze gdy tego potrzebowaliśmy, wrócimy tu na 100 ❤❤❤❤

Dziękujemy, Arek C

Kawiarnia Fantazja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Fantazja? Podziel się wrażeniami!