“Bardzo miło.”

Restauracja Hotelu Krysztal
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 22 czerwca 2020

Byliśmy na deserze. Pyszne fondant czekoladowe, bardzo duży wybór herbat smakowych. Bardzo miła obsługa, przyjemny wystrój i klimat. Polecamy!

Termin wizyty: czerwiec 2020
1  Dziękujemy, 629nataliaj

Zrecenzowano 21 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Ten lokal to oczywisty wybór dla tych, którzy po dziurki w nosie mają żeberek, placków myśliwskich, karkowek w monstrualnych porcjach. Są tu dania wegetariańskie, skorzystałem z placków z ciecierzycy na świeżej sałatce i ajwarem. Partnerka zamówiła poliki w winie z ziemniakami a la blitva. Dobre czeskie piwo lecz i earl Grey. Polecam tym, którym 'górskie' jadło się przejadło.

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Le5zek
Zrecenzowano 26 grudnia 2019

Korzystaliśmy z restauracji i kawiarni podczas świątecznego pobytu. wszyscy bardzo mili a jedzenie pyszne. klimat kolacji wigilijnej spełnił nasze oczekiwania, miłym akcentem były życzenia złożone przez panią manager i wizyta mikołaja - czuliśmy się trochę jak w domu! dziękujemy i do zobaczenia.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Magkoz13
Zrecenzowano 10 grudnia 2019

Dawno nie byłam zachwycona tak restauracją. Polecam bardzo do organizacji jakiejś uroczystości, jedzenie było naprawdę rewelacyjne. Śniadania na poziomie hotelu 5*- różnorodność, wysoka jakość i świeżość. Dopełnieniem wszystkiego jest obsługa na najwyższym poziomie, spotkaliśmy się z ogromnym profesjonalizmem i życzliwością. Na pewno wrócimy i będziemy polecać.

Termin wizyty: grudzień 2019
1  Dziękujemy, navarra89
Zrecenzowano 17 listopada 2019

Przyszłyśmy na deser. Karta zawiera podstawowe pozycje ale można znaleźć dodatkowe specjały za witryną. Współtowarzyszka zamówiła klasyczną bezę a ja tartę z migdałami. Beza była spora, wyglądała piękne i smakowała bardzo dobrze. Tarta zza witryny była skromniejsza, lekko miodowa, również bardzo dobra. Sama restauracja jest bardzo przytulna, wygodna, klimatyczna, elegancka.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, KarolinaMariaAnna

Restauracja Hotelu Krysztal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Krysztal? Podziel się wrażeniami!