“Bardzo smaczne na dobrej jakości produktach”

Restauracja Hotelu Krysztal
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 11 września 2019

Restauracja serwuje bardzo smaczne jedzenie. Widać i czuć, że produkty są dobrej jakości. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, MatiW90

Zrecenzowano 6 września 2019

Zamówiliśmy na przystawki tatara oraz szynkę parmeńską z melonem. Oba dania bardzo dobre, tatar przepyszny. Na główne danie główne zamówiliśmy policzki wołowe oraz pierś z kaczki. Policzki rozpływały się w ustach, ale kaczka niestety była twarda, gumowata i nie dało się jej zjeść. Ogólnie restauracja bardzo przyjemna a jedzenie dobre.

Dziękujemy, 467jakubs
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo polecam tą restaurację. Miła i kulturalna obsługa. Najlepsza kawa jaką piliśmy w Szklarskiej Porębie. Polecam!

Dziękujemy, Bertulda
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Co prawda nie jadłem obiadu, ale śniadania i wieczorne zakąski do piwa super. Jest wybór. Bardzo miła obsługa.
Polecam

Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam skorzystanie z menu restauracji hotelu Kryształ. Wszystkie zamówione dania były ze świeżych, bardzo dobrej jakości produktów. Tortellini pierwsza klasa, a tatar absolutnie bezkonkurencyjny! Nie mogę pominąć pochwały dla obsługi, która jest bardzo sympatyczna i profesjonalna w każdym calu. Z pewnością tam wrócę nie jeden raz.

Dziękujemy, Weronika P

Restauracja Hotelu Krysztal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Krysztal? Podziel się wrażeniami!