Zrecenzowano: 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na odpoczynek w Szklarskiej porebie, do centrum jedynie 2-3 minuty spacerkiem.
Ponadto bardzo miła właścicielka, zawsze można się do niej zgłosić jeśli coś jest nie tak a bez problemu pomoże :)
Pokoje nieduże ale wystarczające - ładnie urządzone, chyba nowe wyposażenie, wszystko w stanie idealnym.
Polecam!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do willi całkiem przypadkiem, szukając noclegu i chodząc "od drzwi do drzwi " .
Przyjęła nas bardzo miła Pani, wskazała pokój pytając czy nam się podoba i proponując inny w razie gdyby ten nie był dla nas atrakcyjny. Pokoik dla 2 osób okazał się jednak bardzo miły i przytulny więc zostaliśmy w nim. Pokój z balkonem, TV oraz dostępem do lodówki i kuchni z pełnym wyposażeniem.
Właścicielka obiektu bardzo pomocna ,służy nawet kawałkiem nitki i igły w razie potrzeby :) ogólne wrażenia bardzo dobre,czysto,miło i schludnie. Mamy nadzieję zagościć tam znów,gdy tylko nadarzy się taka okazja.
Przesyłamy pozdrowienia z Poznania, dla obsługi obiektu . :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, madziiiiii
Zrecenzowano: 10 lutego 2017

Pokoje ladne, czysto, wlasciciele mili i sluzacy pomoca.Bardzo dobra lokalizacja.Do centrum- bliziutko . Polecam dla mlodych i starszych osob. Plusem jest miejsce na narty. Dobre i duze sniadania. Na pewno wrocimy.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Wiarygodna
Zrecenzowano: 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

Czytając niepochlebne recenzje nie mieliśmy pewności czy byliśmy w tym samym miejscu? Spędziliśmy z mężem kilka dni końcem kwietnia w "Lenie ". W Pierwszą noc spaliśmy w mniejszym pokoju na niższym piętrze. Już tego samego dnia właścicielka zapytała czy nie chcemy większego pokoju od jutra. Oczywiście się zgodziliśmy. Gdy wróciliśmy z wycieczki następnego dnia dostaliśmy klucz do pokoju na poddaszu z aneksem kuchennym. Aneks zaopatrzony w kuchenkę jednopalnikową, lodówkę, garnki, sztućce i kubki itp. Podczas naszego pobytu właściciele bardzo sprawnie zajęli się gośćmi, którzy pod wpływem alkoholu sprawiali problemy. Za pobyt zapłaciliśmy dzień przed wyjazdem. Pani właścicielka nawet oprowadziła nas po budynku pokazując inne wolne pokoje i apartamenty. Parking duży. Wi - Fi działa. Lokalizacja w centrum. Jak wrócimy do Szklarskiej - to do "Leny".

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, monikamonikakowalska
Zrecenzowano: 7 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pokój bardzo ładny, czysty, duży. Nowe meble, telewizor, kanapa plus ogromne lozko. Lazienka ladna i czysta choć nie znaleźliśmy w niej ani ręczników, ani szamponu ani.... papieru toaletowego. W sumie poza meblami właściciel nie dodaje totalnie nic. Aneks kuchenny jedynie do smażenia jajecznicy. Nic więcej tam nie nagotujecie. Chyba że wezmiecie z domu gazowke i garnki. Polecam ale nie bierzcie z aneksem kuchennym. Zapłaciłem za to 30 zl, lepiej dołożyć drugie 30 i pójść do restauracji ☺

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, marcinw125