Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nam się podobało, przemiła obsługa, po wycieczkach relaks w basenie i jazzuzi. Jedzenie godne polecenia zwłaszcza śniadania przy szwedzkim stole. Blisko do centrum Szklarskiej A jednak w zaciszu starego parku.

Dziękujemy, Łukasz R
Zrecenzowano: 21 października 2018

właśnie wróciłyśmy z fantastycznego weekendu rodzinnego za taką cenę warto było obiekt położony w środku lasu bardzo nam to pasowało cisza ,spokój do tego basen sauna jacuzzi masaże nie zgadzam się z niektórymi komentarzami pani w recepcji fantastyczna nawet zrobiłyśmy pożegnalne ognisko z niczym nie było problemu nawet drzewo przygotowali basen w niedzielę czynny od 16 my chciałyśmy jeszcze skorzystać i bez problemu ratownik otworzył o 9 było super wszystkie zadowolone z chęcią tam jeszcze wrócę i polecę znajomym

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Andzia S
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

hotel fajny bo jest czysto jedzenie ok w części rekreacyjnej można spędzać czas bez spiny o hałas dzieciaki mogą się wyszaleć i nikomu to nie przeszkadza .Strefa mokra ok Obsługa pomocna i wyrozumiała .Polecam szczególnie z małymi dziećmi .

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, arekblaszkowski
Zrecenzowano: 16 grudnia 2017

Spędziliśmy w nim tylko co prawda jedną noc w drodze z Austrii do Warszawy, ale warto było się tam zatrzymać. Wygodny czysty i cieplutki pokój, fajne śniadanko. No i wieczorem po całym dniu jazdy- sauna basen i jaccuzi. Polecamy.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, KatarzynaPolska
Zrecenzowano: 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Późny PRL aczkolwiek czysto, pokoje odnowione, basen jacuzzi ok, jedzenie dobre, obsługa miła, położony jest w środku lasu co zapiszemy na plus, dobry dojazd niedaleko do centrum, sklepów, restauracji, trochę inwestycji byłoby fajne miejsce. Można przyjechać z pupilem.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, 202pitr