“Polecam”

Restauracja U Hochoła
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 28 stycznia 2020

Byliśmy kiedyś w oberży na obiad. Zamówiliśmy kwaśnicę i zestaw pajda ze smalcem.
Smalec podany w glinianym garnuszku a do tego pyszny pytlowy chleb z ogóreczkiem - idealnie! Kwaśnica też bardzo dobra, po taki obiedzie byliśmy zadowoleni i najedzeni do syta.

1  Dziękujemy, agushka

Zrecenzowano 26 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i przyjemna obsługa :) szczerze polecam placka po węgiersku. Żeberka troszkę tłuste, ale również smaczne :)

1  Dziękujemy, klaudiaem
Zrecenzowano 21 stycznia 2020

W restauracji tłumy,m może dlatego dość długo po złożeniu zamówienia czekaliśmy na napoje. Jednak ogólnie smacznie i przyjemnie

2  Dziękujemy, rozkoszsylwia
Zrecenzowano 7 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Całkiem przyjemne miejsce, jedzenie dobre, szczególnie kwaśnica, ceny w normie,trochę za długi czas oczekiwania, miła obsługa

1  Dziękujemy, Zuzanna S
Zrecenzowano 6 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, fajny górski klimat. Polecam placek zbójnicki i grzane winko obsługa jak najbardziej na plus

1  Dziękujemy, dzarulka

Restauracja U Hochoła — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja U Hochoła? Podziel się wrażeniami!