“Polecam”
BISTRO NA WIDOKU — recenzja

BISTRO NA WIDOKU
Opis: Bistro Na Widoku zaprasza na pyszne jedzenie oraz orzeźwiające piwa i lemoniady z malowniczym widokiem na karkonoskie góry. Dla prawdziwych smakoszy oferujemy szeroki wybór win i regionalnych piw. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz wykwalifikowany personel. Zapraszamy!
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Póki co najlepsze jedzenie w Szklarskiej Porębie. Cudowna golonka, pierogi i żeberka. Mniam. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, aleksandrakL6144EI

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odkryte podczas ostatniego pobytu w Szklarskiej Porebie:) Godne polecenia! Piękny widok, klimatyczny taras. Jedzenie bardzo smaczne (rowniez opcje wege)!

Dziękujemy, julitao501
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, duże porcje za przyzwoitą cenę. Pięknie podane. Wielki plus za krótkie menu, mimo tego różnorodne.Obsługa miła, nienachalna. Polecam.

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Widok super. Potwierdzam, że stoły brudne i lepiące się. Obsługa - przy pierwszej wizycie bardzo miła, natomiast przy drugiej - poniżej przeciętnej. Kelner 15 min udawał, że nas nie widzi. W końcu sami wzięliśmy sobie karty dań. Po kolejnych 15 min. kelner podszedł wreszcie z pytaniem "czy JUŻ może przyjąć zamówienie"! Normalnie dawno byśmy wyszli, ale urlop to więcej czasu - także na eksperymenty.
Dania zdecydowanie smaczne, choć bez większych uniesień. Jak wszędzie - klient "bezmięsny" raczej nie ma dużego wyboru, oferuje mu się szpinak i ser. Ciekawość zaspokoiłam i więcej nie wrócę...

Dziękujemy, Katarzyna A
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Po pierwszym obiedzie w restauracji wiedzieliśmy, że żadne inne miejsce nie zaspokoi naszych podniebień. Smacznie za każdym razem. Karta dań krótka i konkretna. Pozytywnym zaskoczeniem było brak schabowego i frytek oraz innych 'pospolitości'. Cudowna, profesjonalna obsługa.

1  Dziękujemy, Homla1

BISTRO NA WIDOKU — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w BISTRO NA WIDOKU? Podziel się wrażeniami!