“Bez zaskoczenia”
BISTRO NA WIDOKU — recenzja

BISTRO NA WIDOKU
Opis: Bistro Na Widoku zaprasza na pyszne jedzenie oraz orzeźwiające piwa i lemoniady z malowniczym widokiem na karkonoskie góry. Dla prawdziwych smakoszy oferujemy szeroki wybór win i regionalnych piw. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz wykwalifikowany personel. Zapraszamy!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Widok super. Potwierdzam, że stoły brudne i lepiące się. Obsługa - przy pierwszej wizycie bardzo miła, natomiast przy drugiej - poniżej przeciętnej. Kelner 15 min udawał, że nas nie widzi. W końcu sami wzięliśmy sobie karty dań. Po kolejnych 15 min. kelner podszedł wreszcie z pytaniem "czy JUŻ może przyjąć zamówienie"! Normalnie dawno byśmy wyszli, ale urlop to więcej czasu - także na eksperymenty.
Dania zdecydowanie smaczne, choć bez większych uniesień. Jak wszędzie - klient "bezmięsny" raczej nie ma dużego wyboru, oferuje mu się szpinak i ser. Ciekawość zaspokoiłam i więcej nie wrócę...

Dziękujemy, Katarzyna A

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Po pierwszym obiedzie w restauracji wiedzieliśmy, że żadne inne miejsce nie zaspokoi naszych podniebień. Smacznie za każdym razem. Karta dań krótka i konkretna. Pozytywnym zaskoczeniem było brak schabowego i frytek oraz innych 'pospolitości'. Cudowna, profesjonalna obsługa.

1  Dziękujemy, Homla1
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po świetnych opiniach spodziewałam się czegoś więcej. Talerze rzeczywiście jadalne. W pierogach ze szpinakiem i rzekomo oscypkiem, nie było nawet grama oscypka. Stoły i ławki na zewnątrz są całe brudne i lepkie. Jedzenie ogółem było ok, ale nie warte swojej ceny. A już na pewno nie lemoniada.

1  Dziękujemy, LauraLaurenke
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

ładny widok z tarasu. Smaczna kawa i sernik. Przemiła pani kelnerka. Ogólnie czysto miło i smacznie.

1  Dziękujemy, Bertulda
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Najlepsza knajpa w szklarskiej wystrój super, obsługa na wysokim poziomie, podane estetycznie i z finezją, smak jedzenia petarda. Polecam

2  Dziękujemy, Joanna N

BISTRO NA WIDOKU — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w BISTRO NA WIDOKU? Podziel się wrażeniami!