Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tutaj przejazdem na jedną noc, pensjonat bardzo ładny, czysty i nowoczesny. W pensjonacie duża cisza, miejsce na odpoczynek w sam raz. Widok z okna świetny. Darmowe miejsca parkingowe, miejsce do którego chętnie bym wrócił.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, micha_p892
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tutaj cały tydzień i podobało nam się wszystko, pensjonat jest ładny i przyjemny, wyposażenie jak nowe, jest sporo przestrzeni i możliwość zabawy z dziećmi. Gospodarze byli bardzo otwarci i serdeczni, miejsce jest zdecydowanie warte swojej ceny.

1  Dziękujemy, 254anitaj
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zadowolona z pobytu, wszystko tak jak powinno być w dobrym pensjonacie, obsługa serdeczna, dbają tutaj o czystość. Sklep bardzo blisko, wkoło piękna okolica i świeże powietrze. Odpocząć można idealnie :)

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel w zacisznym i spokojnym miejscu. Pokoje jak i łazienka mają wszystko co potrzeba, łóżko było bardzo wygodne. Obiekt bardzo czysty. Trochę mały parking, ale jest darmowy. Miło tu będzie wrócić.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miły i klimatyczny pensjonat położony bardzo blisko serca Karpacza. Sam obiekt jest bardzo ładny i estetyczny. Pokoje zadbane, bardzo przestronna łazienka. Wszędzie czysciutko, to ogromny plus. W pokojach jest TV oraz bezpłatne Wi-Fi. Ceny za pokój są bardzo niskie, warunki zdecydowanie przebijają cenę. Miejsce jak najbardziej rekomenduję.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Sandra W