“Piękna miejscówka”
Szklana Chata — recenzja

Szklana Chata
Opis: Jesteśmy nowo powstałym lokalem w sercu przepięknej Szklarskiej Poręby o niepowtarzalnym wnętrzu inspirowanym stylem Nowoczesnej Stodoły. W naszym lokalu serwujemy zawsze świeże, domowe jedzenie, którego przygotowanie dla Państwa wymaga czasu. Mamy nadzieję, że czas spędzony na oczekiwaniu na potrawy zastąpią Państwu widoki na stolicę Karkonoszy
Zrecenzowano 13 września 2019

Ktoś miał super pomysł, z przeszkleniem lokalu w centrum miasta. Siedzi się tam wybornie, rozkoszując widokiem na ulicę. Wnętrze jest miłe, słoneczne, wyjątkowo przyjemne. Obsługa bardzo sympatyczna, szybka. Kawa i ciasta pyszne, jedzenie dobre i niedrogie, duże porcje, sporo dań bezmięsnych- to wielki plus u wegeklientów. Minus za słabą ofertę win serwowanych na lampki (może dlatego że po sezonie?). Wszak nie każdy wypije butelkę wina w południe we dwójkę... Tylko słodkie i półsłodkie (do jedzenia? No, niekoniecznie). A tzw house wine, sikacz jakiś kartonowy. Temat do poprawki. Poza tym super, więc rokuje świetnie!

Dziękujemy, ElaPi888

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje serwowane przez lokal są ogromne! Ciężko jest zjeść drugie danie nawet będąc głodnym! Cena podawanych posiłków jest niska w stosunku do ich jakości oraz rozmiarów! Warto choć raz pójść aby spróbować i samemu się przekonać. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze sam lokal który jest zupełnie inny niż wszystkie! Polecam

Dziękujemy, ToMyDwoje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nowa restauracja z pięknym wnętrzem w centrum Szklarskiej Poręby. Bardzo miła obsługa. Bardzo smaczne i duże dania. Wszystko szybko przygotowane. Ceny normalne, umiarkowane. Polecam.

Dziękujemy, Pavciok
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo ładna - czuć górski klimat przez obecność drewna i widok na góry przez oszklony dach natomiast od kuchni spodziewałem się dużo więcej dania podane ładnie ale w smaku słabo... żurek smakował jak biały barszcz, a grzanka w zupie cebulowej mogłaby być grzanką a nie mokrym chlebem, naleśniki w menu sa z twarogiem który zastąpiony był na stole serkiem danio. Obsluga bardzo miła ale nie powinno dawać się drugiego dania gdy dopiero została przyniesiona zupa. Piwo regionalne - świetne, również drewniane menu z bardzo przystępnymi cenami :). Pozdrawiam!

Dziękujemy, mgalewski1999
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Szklarskiej. Byliśmy zawsze szybko obsłużeni, jedzenie bardzo smaczne i duże porcje w przyjemnych cenach. Obsługa bardzo miła. Wrócimy tam nieraz ;) polecam placki po węgiersku ;)

Dziękujemy, 571marlenac

Szklana Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Szklana Chata? Podziel się wrażeniami!