“Bardzo polecam”
Szklana Chata — recenzja

Szklana Chata
Opis: Jesteśmy nowo powstałym lokalem w sercu przepięknej Szklarskiej Poręby o niepowtarzalnym wnętrzu inspirowanym stylem Nowoczesnej Stodoły. W naszym lokalu serwujemy zawsze świeże, domowe jedzenie, którego przygotowanie dla Państwa wymaga czasu. Mamy nadzieję, że czas spędzony na oczekiwaniu na potrawy zastąpią Państwu widoki na stolicę Karkonoszy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nowa restauracja z pięknym wnętrzem w centrum Szklarskiej Poręby. Bardzo miła obsługa. Bardzo smaczne i duże dania. Wszystko szybko przygotowane. Ceny normalne, umiarkowane. Polecam.

Dziękujemy, Pavciok

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo ładna - czuć górski klimat przez obecność drewna i widok na góry przez oszklony dach natomiast od kuchni spodziewałem się dużo więcej dania podane ładnie ale w smaku słabo... żurek smakował jak biały barszcz, a grzanka w zupie cebulowej mogłaby być grzanką a nie mokrym chlebem, naleśniki w menu sa z twarogiem który zastąpiony był na stole serkiem danio. Obsluga bardzo miła ale nie powinno dawać się drugiego dania gdy dopiero została przyniesiona zupa. Piwo regionalne - świetne, również drewniane menu z bardzo przystępnymi cenami :). Pozdrawiam!

Dziękujemy, mgalewski1999
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Szklarskiej. Byliśmy zawsze szybko obsłużeni, jedzenie bardzo smaczne i duże porcje w przyjemnych cenach. Obsługa bardzo miła. Wrócimy tam nieraz ;) polecam placki po węgiersku ;)

Dziękujemy, 571marlenac
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo dużej liczby gości zostaliśmy szybko obsłużeni. Jedzenie smaczne, jednak zbyt dużo w karcie potraw smażonych, podobnie jest w większości restauracji, niestety. Wnętrze bardzo klimatyczne, fajny widok. Mankamentem jest brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, O5838QEbarbarap
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z narzeczonym na weekend , ze wszystkich odwiedzonych restauracji , Zw szklanej chaty byliśmy najbardziej zadowoleni. SZczegolnie z wielkości porcji ! Duże porcje , przyzwoite ceny , miła atmosfera . Polecam

1  Dziękujemy, 890klaudiak

Szklana Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Szklana Chata? Podziel się wrażeniami!