“Fajny klimat”
Karczma Stary Winkiel — recenzja

Karczma Stary Winkiel
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z żoną po wycieczce w góry na żurek. Polecamy - pyszny, kiełbasa, jajeczko, wędzonka, ziemniaczki, podany z pieczywem. Spodobał nam się wystrój i postanowiliśmy wrócić na obiad. Żona zamówiła kluski śląskie z gulaszem i bukietem surówek. Próbowałem, pyszne. Ale golonka którą zamówiłem to rewelacja! Doskonale upieczona, cudownie podana, pyszna. Chyba najlepsza golonka jaką jadłem. Polecamy Stary Winkiel z całego serca, pysznie, klimat, ceny przystępne, dziewczyny z obsługi mimo że zalatane naprawdę sympatyczne.

Dziękujemy, Marcin Ś

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to miejsce, do którego zawsze idziemy będąc w Szklarskiej Porębie. Obsługa sprawia, ze czujemy się tu jak w domu. Uwielbiamy tu jeść, porcje są ogromne i przede wszystkim smaczne. Za każdym razem staramy się zamówić Winklową golonkę, warto jej skosztować. Do tego koniecznie jedno z czeskich piw i pełnia szczęścia.

Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Klimatycznie, smacznie, duże porcje, pan przy ladzie super gość. Byliśmy tu wczoraj, dziś i wrócimy jutro.

Dziękujemy, JWe-Ja
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Rok temu chociaż obsługa nadrabiała "niedociągniecia" kuchni! Teraz nawet Pan z siwą pseudo kitką a teraz z "niesmacznym" zarostem odstrasza!
WC bez zmian - gorzej jak w publicznej Toy.

1  Dziękujemy, JoannaKsiezniczka
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam Stary Winkiel. Bardzo miła obsługa, klimat a przede wszystkim wysmienite jedzenie. Jedliśmy tu z rodziną m.in. kwaśnicę, gulaszową, kopytka z gulaszem, bigos czy czeskie knedliki. Wszystko to mogę szczerze polecić, konkretne porcje i naprawdę świetne smaki. Ceny na tle konkurencji całkiem rozsądne. Zdecydowanie 5 gwiazdek. Przy nastepnym pobycie w Szklarskiej z pewnością tutaj wrócimy.

Dziękujemy, TomaszTJ

Karczma Stary Winkiel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Stary Winkiel? Podziel się wrażeniami!