“Najgorsze miejsce w jakim jadłem”
Zlota Jamka — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Zlota Jamka
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja to lekka przesada bardziej bar mleczny i to i tak wyróżnienie. Lokal rodem z PRL brudno nijak ponuro . Na wstępie zapach tłuszczu który zabija wszystko. Dania słabe bez polotu po zjedzeniu bule brzucha. Cena 20zl tanio ale zdrowie ważniejsze lepiej dopłacić parę zł i zjeść w innej restauracji jakich wiele w Szklarskiej Porębie.

Dziękujemy, onsl2016

Zrecenzowano 3 maja 2019

Omijać. Pomijając kwestie aspektu wizualnego to jedzenie słabe najdelikatniej mówiąc. Bardzo nieświeże surówki wręcz posmak i smród stęchlizny. Wodniste ziemniaki, niesmaczne kotlety i udka z poprzedniego dnia czy zupy. Na pewno nie odwiedzimy ponownie. Tragedia !

Dziękujemy, Milka P
Zrecenzowano 21 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Słabo słabo słabiutko PRL czas zatrzymał się 20lat temu wystrój jak stołówka zakładowa jedzenie też zimne niedopieczone schabowe surówka lepszą kupisz gotową w sklepie i ta obsługa strasznie.

Dziękujemy, onsl2016
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólna ocena 3+, chyba tylko z sentymentu. Znacznie gorsze jedzenie niż rok temu, mniejsze porcje. Zmiany na minus.

Dziękujemy, LukaszkZ5384SG
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi nie dość ze odgrzewane to jeszcze nieumiejętnie. Ogólnie nie polecam, weszliśmy i jak najszybciej wyszliśmy

Dziękujemy, Maciej R

Zlota Jamka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zlota Jamka? Podziel się wrażeniami!