“Obiad i śniadanie :) ”
Bistro Sztufada — recenzja

Bistro Sztufada
Opis: Restauracja, która zdobyła uznanie w programie Kuchenne Rewolucje i teraz stara się częstować swoich gości pysznymi daniami używając tylko świeżych produktów o wysokiej jakości, które są dostarczane codziennie rano przez lokalnych dostawców. W naszej restauracji przekładamy komfort i zadowolenie gości ponad wszystko i zrobimy co w naszej mocy, aby każdy kto nas odwiedzi wyszedł zadowolony.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i syto. Przemiła obsługa. Polecam polędwiczki w sosie grzybowym.... rozkosz dla podniebiebia:)

1  Dziękujemy, 433bartekb

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal po rewolucjii Magdy Gessler.
Tym przyciągają klientów. Zdecydowanie nie polecam.
1. Nikt nie interesuje się klientem. Oczekiwanie bez końca aż z ktoś przyjmie zamówienie.
2. Kelnerka niemiła wręcz obcesowa. Tłumaczy sie że sama obsługuje salę. W tym czasie właściciel się przechadza i ma wszystko w nosie.
3. Oczekiwanie bardzo długoe na realizację zamówienia.
4. Ceny z kosmosu wysokie.
A obok super restauracja " Niebo w gębie"- inny świat. Miło, tanio. Kolejki do stolika.
Pani Magdo Gessler proszę odebrać im prawo do poslugiwania sie Pani wizerunkiem.
Nie polecam lokalu "Stufada"- masakra !!!

5  Dziękujemy, 1Pedr
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu tam weszliśmy. Pierwsze ostrzeżenie to czas oczekiwania na napoje: piwo i herbata podana po ponad 10 min. Woda do herbaty ciepła, żurek ciepły. Po zwróceniu uwagi obsłudze, dostałem nowy żurek, gorący ponoć kelnerka bezpośrednio nadzorował nalewanie z dużego garnka. Strach pomyśleć, z czego była nalewana pierwasza porcja.... a i w żurku, brak kiełbasy.
Danie dnia jest ze mną przez cały wieczór, ciągle się odbija.
Obsługa pyta "czy wszystko w porządku?" jak powiedzieliśmy co nie jest w porządku to obsługa wszystkie uwagi sprawnie puszcza mimo uszu.
Dobra knajpa zaczyna się od kelnera, który słucha klientów.
Nie polecam ze względu na:
-jakość obsługi
-jakość potraw w relacji to żądanej ceny.
Albo obniżcie ceny albo podwyżcie jakośc, inaczej to zwykle naciągane.

1  Dziękujemy, DariuszWind
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Moim zdaniem jedzenie bardzo dobre. Danie dnia w cenie 25zl duże, sycące (nie dałam rady zjeść całości) i smaczne. Super pomidorowa, dobra pierś grillowana. Z osób które mi towarzyszyły jedna wzięła placek po węgiersku - porcja trochę droga ale olbrzymia (ja nie dałabym rady zjeść) i była smaczna. Druga osoba wzięła pierogi ruskie i ze szpinakiem - ruskie pucha, ze szpinakiem nie smakowały (nie wiem czy to kwestia gustu czy były źle zrobione).

Dziękujemy, Leii13
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

W Szklarskiej jedliśmy w kilku miejscach, tu weszliśmy z ciekawości i niestety - zapłaciliśmy najwięcej za 2 osoby z dzieckiem w porównaniu do innych miejsc a do tego srednio zadowoleni. Mąż uwielbia wątróbkę - pytał kelnerki czy jest dobrze wysmażona. Niestety to co zaserwowano to byla jakby ugotowana wątróbka w cebuli, zero zesmazonej porcji, tak jakby to ktos dusil lub rozmrozil?? Schabowy uszedl, rosół dobry. Bez żadnego szału.

Dziękujemy, Explorer588484

Bistro Sztufada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Sztufada? Podziel się wrażeniami!