“Niezapomniana wizyta ”
Metafora — recenzja

Metafora
Opis: Restauracja Metafora od 15 lat gości smakoszy z Polski jak i całego świata pokazując jak świetnie dania można tworzyć na bazie lokalnych produktów. Położony w samym centrum Szklarskiej Poręby obiekt wyróżnia się niespotykanym wnętrzem, które wzbudza podziw odwiedzających. Bez wątpienia to jednak przygotowywane dania przez naszych kucharzy dania są świetnym argumentem do odwiedzenia naszej Restauracji. Lokalna dziczyzna czy pierogi z kaszanką, które na stałe już zagościły do naszej karty to dopiero początek pyszności które można spróbować w Metaforze. Od godziny 9.00 do 12.00 zapraszamy Państwa na śniadania. Restauracja czynna jest do godziny, 22.00 gdyby ktoś błądził w poszukiwaniu ukojenia dla podniebienia. Dla uzupełnienia dodany, że w naszej ofercie można znaleźć dnia wegetariańskie jak i bezglutenowe, a nasi czworonożni przyjaciele mogą liczyć na pełną miskę wody. Do zobaczenia.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo klimatyczna, jedzenie przepyszne, a obsługa kompetentna i profesjonalna. Polecam z całego serca i na pewno wrócę.

Dziękujemy, Grant-2931
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PatrykWojciechowski, Kierownik, MetaforaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii i rekomendacje. Do zobaczenia.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szklarska Poręba to jedno z moich ulubionych miejsc w kraju. Niestety z gastronomią bywa tu różnie a nieświadomi turyści, podążając za tłumem, mogą być skazani na standardowe dania typu schabowy, frytki, pizza czy placek po węgiersku. Mi udało się znaleźć kilka perełek a jedną z nich jest niewątpliwie @metaforarestauracja Lokal położony w samym centrum miasteczka nie jest może urządzony w moim guście ale za to oferuje naprawdę smaczne i ponadprzeciętne menu. Na zdjęciach widzicie gryczane pierogi gotowane i pieczone, podane z sosem grzybowym i konfiturą z cebuli. Mi bardziej przypadły do gustu te pieczone ale gotowane też były dobre Cena 25zł więc jak na turystyczną miejscowość całkiem ok. Na deser polecam lody w cieście kokosowym (22zł). Dla mnie mistrzostwo świata

Dziękujemy, TheTrumanShow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PatrykWojciechowski, Kierownik, MetaforaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

<3 Dziękujemy za recenzję <3

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Po raz drugi będąc w Szklarskiej zajrzeliśmy do Metafory
Nie zrażajcie się wystrojem bo posiłek zrekompensuje wszystko.
Porcje naprawdę bardzo duże zwłaszcza w relacji do ceny. Pstrąg super, tatar bardzo dobry a pajda ze smalcem (z dzika) REWELACJA!!!
Sympatyczna młoda obsługa.
Po pierwszej kolacji wróciliśmy następnego dnia, kuchnia elastyczna nie było problemu z realizacją drobnych korekt menu np wymiana grzanki na chleb czy podanie sosu osobno. Rzadko w której knajpie potrafią tak dobrze przyrządzić wątróbkę.
Polecam gorąco

Dziękujemy, Katarzyna C

Cieszy nas, że nasze potrawy sprawiły Państwu przyjemność. Dziękujemy za taką recenzje. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Bardzo duże porcje ; miła obsługa, a na zapiekane pierogi jestem skłonna zrobić te kilkadziesiąt kilometrów. DZIĘKUJE

Dziękujemy, alki06
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PatrykWojciechowski, Kierownik, MetaforaOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dziękujemy, za czas poświęcony na napisanie recenzji oraz ocenę.

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże jedzenie. Duże porcje dobre ciasta , beza obłędna przemiła obsługa . Napewno wrócimy polecam.

Dziękujemy, EwelinaP84
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PatrykWojciechowski, Kierownik, MetaforaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dziękujemy z ocenę i recenzję naszej restauracji, Cieszy nas, że wypieki nasze smakowały.
Do zobaczenia.

Metafora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Metafora? Podziel się wrażeniami!