“Smacznie”

Restauracja Szara Willa
Zrecenzowano 9 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam restauracje z rodziną dwa razy, za każdym razem wszyscy wybierali inne danie. Każde danie było dobrze zrobione i bardzo smaczne. Również ilość jedzenia na talerzu spora. Restauracja nie jest położona w samym centrum miasta, przez co nie ma chorych kolejek w sezonie i czas oczekiwania na jedzenie jest krótki. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, DariaGarbat

Zrecenzowano 9 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Kawa mrożona na kawie rozpuszczalnej i do tego z za słodka bita śmietana. Za długi czas oczekiwania. Nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, S85BOlydias
Zrecenzowano 23 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Jestem rozczarowany po wizycie w restauracji. Czas do podania menu 10 min, czas do złożenia zamówienia to kolejnych 20 min - w momencie gdzie czesc grupy dostawała już zupy. Zamówione startery (czekadelko i brushetta) mialy zostac podane wraz z zupami. Zupy przecietne. Rosol calkowicie nie slony, pomidorowa jak sos pomiforowy z makaronem. Pizza dziwna w smaku, z wygladu „domowa”. Burger był OK, penne z sosem bolońskim bardzo słabe - ktoś ewidentnie jest wielbicielem zielonego pesto - bazylia wszystko zdominowala. Obsluga w pistaci mlodziutkiej kelnerki bardzo mila ale 5 stolikow ktore sie zjawily w tym samym czasie nie miała mozliwosci ogarnac.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, irekkub
Zrecenzowano 12 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo ale to bardzo miła obsługa. Jedzenie zaskakująco dobre. I w przyzwoitych cenach. Kelnerowanie jako szkoła już prawie zanika. Tutaj odżywa co sprawia kolejne zaskoczenie. Gorąco polecam.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, tomaszmC6334NO
Zrecenzowano 31 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Smaczna pizza, dobre ceny, przeciętny rosół, wodnisty. Przy zamówieniu pizzy, rosołu, kawy...z tym trzecim się nie doczekałem, zapomnieli. O podaniu kawy oczywiście, choć na paragonie pamiętali.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, Marcin N

Restauracja Szara Willa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Szara Willa? Podziel się wrażeniami!