Szklarska Poręba

“Szybki obiad w trasie”

SPOT Burger / Coffee / Beer

Wszystkie pozytywne opinie w 100% się potwierdziły. Burgey idealnie zbalansowane i dopieszczone w smaku. Pyszne dodatki i bardzo smaczna kawa. Dodatkowo świetna i bardzo miła obsługa, a także bardzo przyjemna muzyka, która zdecydowanie umiliła nam posiłek. Dodatkowy plus za brak plastiku Polecamy i na pewno jeszcze tutaj wrócimy

Dziękujemy, Michalwroc82

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce z czystym sumieniem każdemu. Burgery, które dostaliśmy były najlepszymi jakie udało nam się dotychczas zjeść. Oprócz pozycji w karcie Pani poinformowała Nas o nowym burgerze - Indianinie i mój wybór padł właśnie na niego. Bekon, ser mimolette, karmelizowana cebula i oczywiście mięso. Proste, a pyszne. Ceny typowe dla burgerowni, czas oczekiwania na zamówienie krótki, bardzo fajna obsługa.

Dziękujemy, franek22
Zrecenzowano 9 września 2019

Tego miejsca nie można ominąć, obłędne jedzenie. Nie spotkałam jeszcze tak pysznych burgerów. Obowiązkiem jest tu zajrzeć

Dziękujemy, Junona J
Zrecenzowano 6 września 2019

Do Spot Burger trafiłem dwa dni z rzędu, prosto z gór na posiłek regenerujący i nie zawiodłem się. Pierwszym wyborem był w moim mniemaniu Burger w wersji fit, z uwagi na duża ilość warzyw, która nadawała świeżości i soczystości. Drugim był ostry i mięsny Twister, który przerósł moje wszelkie oczekiwania. Świetne połączenie smaków, które długo nie dają o sobie zapomnieć podniebieniu.
Bułka maślana mega smaczna, mięso wysmażone wedle zamówienia, szeroki wybór napoi, ciekawe piwa kraftowe.
Całokształt dopełnia bardzo miła obsługa, przyjemna muzyka i świetny klimat.
Polecam!

1  Dziękujemy, adrianbaltyn
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetne burgery (bułka, autorskie sosy),dobre craftowe piwo. Przyjemne miejsce, nic tylko wracać tu ciągle ;)

Dziękujemy, ptryczek

SPOT Burger / Coffee / Beer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SPOT Burger / Coffee / Beer? Podziel się wrażeniami!