“Najsmaczniejszy burger w moim zyciu”

SPOT Burger / Coffee / Beer
Zrecenzowano 9 września 2019

Tego miejsca nie można ominąć, obłędne jedzenie. Nie spotkałam jeszcze tak pysznych burgerów. Obowiązkiem jest tu zajrzeć

Dziękujemy, Junona J

Zrecenzowano 6 września 2019

Do Spot Burger trafiłem dwa dni z rzędu, prosto z gór na posiłek regenerujący i nie zawiodłem się. Pierwszym wyborem był w moim mniemaniu Burger w wersji fit, z uwagi na duża ilość warzyw, która nadawała świeżości i soczystości. Drugim był ostry i mięsny Twister, który przerósł moje wszelkie oczekiwania. Świetne połączenie smaków, które długo nie dają o sobie zapomnieć podniebieniu.
Bułka maślana mega smaczna, mięso wysmażone wedle zamówienia, szeroki wybór napoi, ciekawe piwa kraftowe.
Całokształt dopełnia bardzo miła obsługa, przyjemna muzyka i świetny klimat.
Polecam!

1  Dziękujemy, adrianbaltyn
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetne burgery (bułka, autorskie sosy),dobre craftowe piwo. Przyjemne miejsce, nic tylko wracać tu ciągle ;)

Dziękujemy, ptryczek
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Ogólnie to byłam z chłopakiem w wielu restauracjach tu w okolicy ale ten bar okazał się strzałem w dziesiątkę i to nie tylko dlatego ze uwielbiam burgery..
Bar jest bardzo przyjazny i posiada bardzo miła atmosferę. Ogólnie burgery cud miód..
I polecam lemoniadę z cytryna nigdy nie piłam lepszej lemoniady...
Oczywiście pozdrawiamy rownież miła Panią w blond włosach która pomogła nam w wyborze burgerów. Jesteś śliczna i miła

Dziękujemy, Anastasia1wa
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wyjazd miał być budżetowy, stąd wybór trafił na coś prostego, unikałem luksusów. Ku mojemu zdziwieniu miejsce bardzo dobrze urządzone, w ciekawym stylu. Zdala od zgiełku centrum. Bardzo sympatyczna obsługa, tanie posiłki, duży wybór burgerów i piw lokalnych. Ogólnie to pojadłem i nie zbiedniałem. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Łukasz E

SPOT Burger / Coffee / Beer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SPOT Burger / Coffee / Beer? Podziel się wrażeniami!