“5/5”

SPOT Burger / Coffee / Beer
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetne burgery (bułka, autorskie sosy),dobre craftowe piwo. Przyjemne miejsce, nic tylko wracać tu ciągle ;)

Dziękujemy, ptryczek

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Ogólnie to byłam z chłopakiem w wielu restauracjach tu w okolicy ale ten bar okazał się strzałem w dziesiątkę i to nie tylko dlatego ze uwielbiam burgery..
Bar jest bardzo przyjazny i posiada bardzo miła atmosferę. Ogólnie burgery cud miód..
I polecam lemoniadę z cytryna nigdy nie piłam lepszej lemoniady...
Oczywiście pozdrawiamy rownież miła Panią w blond włosach która pomogła nam w wyborze burgerów. Jesteś śliczna i miła

Dziękujemy, Anastasia1wa
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wyjazd miał być budżetowy, stąd wybór trafił na coś prostego, unikałem luksusów. Ku mojemu zdziwieniu miejsce bardzo dobrze urządzone, w ciekawym stylu. Zdala od zgiełku centrum. Bardzo sympatyczna obsługa, tanie posiłki, duży wybór burgerów i piw lokalnych. Ogólnie to pojadłem i nie zbiedniałem. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Łukasz E
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy kilka różnych burgerów i każdy okazał się bardzo smaczny! Doskonałe miejsce aby zjeść coś innego niż domowe jedzenie w Szklarskiej Porębie. Miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, ToMyDwoje
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce w Szklarskiej. Jeśli ktoś nie ma ochoty na tradycyjne i domowe jedzenie to SPOT jest miejscem dla niego! Wzięliśmy dwa burgery: klasyczny i chodzi. Oba bardzo smaczne, do tego przepyszne frytki! Lokal czysty i z klimatem! Polecam

1  Dziękujemy, 764joannaj

SPOT Burger / Coffee / Beer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SPOT Burger / Coffee / Beer? Podziel się wrażeniami!