Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel na 4*.
Podczas naszego pobytu największym minusem była obiadokolacja. Bardzo nie polecam tej opcji. Skromnie, generalnie 1/4 tego co na sniadaniu. Zapłaciliśmy 50zł za osobę a wyszliśmy głodni. Lepiej pójść zjeść coś w mieście bądź przygotować własny posiłek w pokoju.
Drugim minusem była opłata za łóżeczko niemowlęce. Myślę, że w "hotelach rodzinnych" przy opłacie za dobę ok. 500-600zł takie łóżeczko powinno być po prostu gratis. Zresztą jest to pierwsze miejsce, w którym musieliśmy za łóżeczko zapłcić.
Pokoje czyste, hotel również. Obsługa bardzo miła i pomocna. Basen dla dzieci super, w wakacje nie było problemu żeby swobodnie popływać.

Dziękujemy, Justyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bluemountainresort, Kierownik, Blue Mountain ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za przekazanie opinii o naszym obiekcie i poświęcony czas. Otrzymane pochwały są nagrodą za naszą pracę. Uwagi natomiast inspirują Nas do podnoszenia poziomu usług i wprowadzania zmian dla naszych Gości.
Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo polecam, super miejsce, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Moja córka była zachwycona pobytem...Czyste, przestronne pokoje, przemiła obsługa. Ośrodek na uboczu więc jest cisza i spokój. No i aqua park - super sprawa!

Dziękujemy, gabirose1

Serdecznie dziękujemy za miły komentarz.
Dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt w Blue Mountain Resort był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Spędziliśmy w Blue Mountain Resort z rodziną 10 dni w sierpniu 2019, z przydzielonego pokoju byliśmy zadowoleni, ale dopiero po jego zmianie. W pierwotnie przydzielonym pokoju było kilka problemów, o których jednak nie sensu pisać. Problemy zostały przez nas zgłoszone, miały zostać naprawione a my dostaliśmy inny pokój, co do którego zastrzeżeń nie było żadnych. Wyżywienie urozmaicone, chociaż syn narzekał trochę że przez 10 dni nie doczekał się spaghetti ;-)
Zdecydowanie największą wadą pobytu w Blue Mountain Resort jest to, że pobyty tam za szybko się kończą bez względu na to na jak długo się jedzie - byliśmy tam już trzeci raz, dwa lata temu na 5 dni, rok temu 7 dni, a w tym roku już 10 dni, a i tak pobyt minął bardzo szybko. Wracamy za rok :-) Dziękujęmy i pozdrawiamy.

Dziękujemy, gizior

Dziękujemy za przekazanie opinii o naszym obiekcie i poświęcony czas. Cieszymy się, że Państwa pobyt w Blue Mountain Resort był udany. Otrzymane pochwały są nagrodą za naszą pracę. Uwagi natomiast inspirują Nas do podnoszenia poziomu usług i wprowadzania zmian dla naszych Gości.
Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo dobrze spedzilismy czas z rodzinom dwoje doroslych i dwójka dzieci. Jest co robic z dziecmi nawet w deszczowe dni. bardzo ladne baseny.
Jedzienie rozne zaleznosci od gustów. Parking takze spory.

Dziękujemy, b0gdan8888

Dziękujemy za opinię i cieszymy się bardzo, że Państwa pobyt był udany.
Zapraszamy ponownie do Blue Mountain Resort

Zrecenzowano: 4 września 2019

Byłem w sierpniu z rodziną . Oceniam pozytywnie obiekt, serwis , czystość, basen, można zabrać zwierzaka z sobą , niestety gastronomia wymaga dopracowania, obiado - kolacje, które są serwowane są porostu niesmaczne

Dziękujemy, Grzegorz S

Dziękujemy za pochwały jak i uwagi co do pobytu w naszym resorcie. Wszystkie opinie analizujemy w celu poprawienia jakości naszych usług.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa następny pobyt był jeszcze lepszy od poprzedniego.