Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo polecam, super miejsce, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Moja córka była zachwycona pobytem...Czyste, przestronne pokoje, przemiła obsługa. Ośrodek na uboczu więc jest cisza i spokój. No i aqua park - super sprawa!

Dziękujemy, gabirose1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bluemountainresort, Kierownik, Blue Mountain ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za miły komentarz.
Dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt w Blue Mountain Resort był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Spędziliśmy w Blue Mountain Resort z rodziną 10 dni w sierpniu 2019, z przydzielonego pokoju byliśmy zadowoleni, ale dopiero po jego zmianie. W pierwotnie przydzielonym pokoju było kilka problemów, o których jednak nie sensu pisać. Problemy zostały przez nas zgłoszone, miały zostać naprawione a my dostaliśmy inny pokój, co do którego zastrzeżeń nie było żadnych. Wyżywienie urozmaicone, chociaż syn narzekał trochę że przez 10 dni nie doczekał się spaghetti ;-)
Zdecydowanie największą wadą pobytu w Blue Mountain Resort jest to, że pobyty tam za szybko się kończą bez względu na to na jak długo się jedzie - byliśmy tam już trzeci raz, dwa lata temu na 5 dni, rok temu 7 dni, a w tym roku już 10 dni, a i tak pobyt minął bardzo szybko. Wracamy za rok :-) Dziękujęmy i pozdrawiamy.

Dziękujemy, gizior

Dziękujemy za przekazanie opinii o naszym obiekcie i poświęcony czas. Cieszymy się, że Państwa pobyt w Blue Mountain Resort był udany. Otrzymane pochwały są nagrodą za naszą pracę. Uwagi natomiast inspirują Nas do podnoszenia poziomu usług i wprowadzania zmian dla naszych Gości.
Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo dobrze spedzilismy czas z rodzinom dwoje doroslych i dwójka dzieci. Jest co robic z dziecmi nawet w deszczowe dni. bardzo ladne baseny.
Jedzienie rozne zaleznosci od gustów. Parking takze spory.

Dziękujemy, b0gdan8888

Dziękujemy za opinię i cieszymy się bardzo, że Państwa pobyt był udany.
Zapraszamy ponownie do Blue Mountain Resort

Zrecenzowano: 4 września 2019

Byłem w sierpniu z rodziną . Oceniam pozytywnie obiekt, serwis , czystość, basen, można zabrać zwierzaka z sobą , niestety gastronomia wymaga dopracowania, obiado - kolacje, które są serwowane są porostu niesmaczne

Dziękujemy, Grzegorz S

Dziękujemy za pochwały jak i uwagi co do pobytu w naszym resorcie. Wszystkie opinie analizujemy w celu poprawienia jakości naszych usług.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa następny pobyt był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Byłam w hotelu w sierpniu z dzieckiem. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Jedzenie dobre, super baseny, ekstra pokoje, fajna obsługa. Miejscowosc i okolica piekna, jest co zwiedzać! Codziennie w hotelu atrakcje dla dzieci!

Dziękujemy, beatawoinska

Dziękujemy bardzo za ocenę i zapraszamy na ponowny pobyt w Blue Mountain Resort.