Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 4 września 2019

Byłem w sierpniu z rodziną . Oceniam pozytywnie obiekt, serwis , czystość, basen, można zabrać zwierzaka z sobą , niestety gastronomia wymaga dopracowania, obiado - kolacje, które są serwowane są porostu niesmaczne

Dziękujemy, Grzegorz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bluemountainresort, Kierownik, Blue Mountain ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za pochwały jak i uwagi co do pobytu w naszym resorcie. Wszystkie opinie analizujemy w celu poprawienia jakości naszych usług.
Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa następny pobyt był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Byłam w hotelu w sierpniu z dzieckiem. Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Jedzenie dobre, super baseny, ekstra pokoje, fajna obsługa. Miejscowosc i okolica piekna, jest co zwiedzać! Codziennie w hotelu atrakcje dla dzieci!

Dziękujemy, beatawoinska

Dziękujemy bardzo za ocenę i zapraszamy na ponowny pobyt w Blue Mountain Resort.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Blue Mountain - Parking płatny, Osada Śnieżka - nie.
BM atrakcje w pokoju dla dzieci (cymbergaj, bilard itp.) płatne, OŚ - nie.
Wyżywienie w BM minimalnie mniej urozmaicone w porównaniu do OŚ.
AQuapark to określenie mocno na wyrost, W BM jedna zjeżdżalnia na basenie zewnętrznym i jedna w wewnętrznym nie czyni z tego aquaparku, basen wewnętrzny mniejszy od tego w OŚ za to zewnętrzny większy. Na plus w BM to bardzo fajne sauny, dwie tradycyjne o różnych temperaturach, jedna parowa i jedna ogrzewana specjalnymi żarówkami (fachowej nazwy nie pamiętam) , pokój oświetlany ultrafioletem i coś w rodzaju groty solnej.
BM w mieści się w Szklarskiej Porębie ale daleko od centrum, OŚ jest na terenie miejscowości Łomnica- daleko wszędzie. Byłem w obydwu ośrodkach i jak będę miał kiedyś wybierać to Osada Śnieżka wygrywa, NIe do zaakceptowania w Blue Mountain to płatny parking.

Dziękujemy, MariuszZeStargardu

Dziękujemy bardzo za odwiedzenie Blue Mountain Resort oraz czas poświęcony na dodanie opinii.
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 2 września 2019

Miły pobyt z rodziną. Fajne baseny i atrakcje dla dzieci. Trochę daleko od centrum Szklarskiej Poręby. Duże rodzinne pokoje z balkonami. Ogólnie polecem. Na pewno kiedyś tam wrócimy. Pozdrawiam Edyta :)

Dziękujemy, Roving58733910225

Serdecznie dziękujemy za miły komentarz.
Dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt w Blue Mountain Resort był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Spędziłam w Blue Mountain 10 wspaniałych dni. Jedzenie smaczne, w miarę urozmaicone, miła i pomocna obsługa, spełniający nasze oczekiwania aquapark i strefa saun. Brakowało nam może jakiegoś boiska (np. do gry w siatkę)

Dziękujemy, annasuchora