Zrecenzowano: 2 września 2019

Miły pobyt z rodziną. Fajne baseny i atrakcje dla dzieci. Trochę daleko od centrum Szklarskiej Poręby. Duże rodzinne pokoje z balkonami. Ogólnie polecem. Na pewno kiedyś tam wrócimy. Pozdrawiam Edyta :)

Dziękujemy, Roving58733910225
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bluemountainresort, Kierownik, Blue Mountain ResortOdpowiedź udzielona 23 września 2019

Serdecznie dziękujemy za miły komentarz.
Dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt w Blue Mountain Resort był jeszcze lepszy od poprzedniego.
Zastępca Dyrektora ds. operacyjnych
Kamil Malina

Zrecenzowano: 1 września 2019

Spędziłam w Blue Mountain 10 wspaniałych dni. Jedzenie smaczne, w miarę urozmaicone, miła i pomocna obsługa, spełniający nasze oczekiwania aquapark i strefa saun. Brakowało nam może jakiegoś boiska (np. do gry w siatkę)

Dziękujemy, annasuchora
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bluemountainresort, Dyrektor generalny, Blue Mountain ResortOdpowiedź udzielona 18 listopada 2019

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie Blue Mountain Resort, a także za ciepłe słowa. Zapraszamy serdecznie do ponownej wizyty - zadbamy o równie pozytywne wrażenia.

Zrecenzowano: 1 września 2019

hotel super, pokoje czyste, jedzenie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie- jest duży wybór.
baseny i cały obszar dla dzieci super- w zasadzie można nie wychodzić z hotelu.personel uśmiechnięty i pomocny. myslę ze wiele osób z naszej okolicy po naszych recenzjach do was dojedzie. my wrócimy na pewno. do zobaczenia

Dziękujemy, klasa12365

Zrecenzowano: 1 września 2019

pobyt b. udany, szczególnie dla dzieci. Poziom animacji, jakość usług i ilość dostępnych atrakcji na najwyższym poziomie. b.polecam jako miejsce relaksu właśnie z dziećmi. Bardzo profesjonalne i przyjemne spa, dobre jedzenie

Dziękujemy, adamkrk

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetne miejsce dla osób z dziećmi, można zabrać swojego pupila, kuchnia standardowa, ale dość szeroka, również dla dzieci. pełna dostępność do basenów bez względu na pogodę. Blisko do centrum, ale i wystarczająco na uboczu, bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 1969Rafi