Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 1 września 2019

Spędziłam w Blue Mountain 10 wspaniałych dni. Jedzenie smaczne, w miarę urozmaicone, miła i pomocna obsługa, spełniający nasze oczekiwania aquapark i strefa saun. Brakowało nam może jakiegoś boiska (np. do gry w siatkę)

Dziękujemy, annasuchora
Zrecenzowano: 1 września 2019

hotel super, pokoje czyste, jedzenie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie- jest duży wybór.
baseny i cały obszar dla dzieci super- w zasadzie można nie wychodzić z hotelu.personel uśmiechnięty i pomocny. myslę ze wiele osób z naszej okolicy po naszych recenzjach do was dojedzie. my wrócimy na pewno. do zobaczenia

Dziękujemy, klasa12365
Zrecenzowano: 1 września 2019

pobyt b. udany, szczególnie dla dzieci. Poziom animacji, jakość usług i ilość dostępnych atrakcji na najwyższym poziomie. b.polecam jako miejsce relaksu właśnie z dziećmi. Bardzo profesjonalne i przyjemne spa, dobre jedzenie

Dziękujemy, adamkrk
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetne miejsce dla osób z dziećmi, można zabrać swojego pupila, kuchnia standardowa, ale dość szeroka, również dla dzieci. pełna dostępność do basenów bez względu na pogodę. Blisko do centrum, ale i wystarczająco na uboczu, bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 1969Rafi
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W BMR bylam na urlopie rodzinnym. Bardzo dobra lokalizacja hotelu, na uboczu, z dala od zgiełku miasta. Niestety na przeciwko hotelu trwala budowa wiec codzienna pobudka przed 7 i dzwiek koparek byly uciazliwe. Hotel duzy,niestety nie przystosowany do takiej ilosci gosci. Byly problemy z dostepem do restauracji, windy czy atrakcji w sali multimedialnej. Posilki ponizej przecietnej i raczej rozczarowujace.glownie ze wzgledu na totalnybrak soli i zero przypraw w serwowanych daniach. W smaku wszystko szpitalne. Rozumiem ze moge dosolic ale to nie ten smak kiedy pieczywo czy makaron kolo soli nawet nie staly. Hotel dobrej klasy jednak sprzatanie bylo pobiezne (bez scielenia lozka czy oprozniania popielniczki na balkonie) a poszwa ktora przez dziecko zostala zabrudzona jogurtem zostala zabrana ale na jej miejsce nie pojawila sie juz nowa. Żele pod prysznic nie sa uzupelniane. Jak powiedziano mi w recepcji jest to tylko tzw. Prezent powitalny. Dziwna oszczednosc jak dla mnie.
Po 22 w hotelu nic sie nie dzieje, niema zadnego miejsca gdziemoga pojawic sie bezdzietni goscie albo Ci co maja ochote na wieczorne piwo czy drinka. Doskwieral mi brakmuzyki-ani w restauracji ani nabasenie. Wszedzietylko wrzask dzieciarni ktorej w hotelu jest pelno.
Ogolnie hotel bardziej rozczarowal niz zaskoczyl, nie wart tej ceny a oszczednosci zarzadcy widac na kazdym kroku. Bylam i nie zaluje bo dzieci bawily sie swietnie na basenie ale nastepnym razem wybiore inny.

Dziękujemy, difina