Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetne miejsce dla osób z dziećmi, można zabrać swojego pupila, kuchnia standardowa, ale dość szeroka, również dla dzieci. pełna dostępność do basenów bez względu na pogodę. Blisko do centrum, ale i wystarczająco na uboczu, bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 1969Rafi
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W BMR bylam na urlopie rodzinnym. Bardzo dobra lokalizacja hotelu, na uboczu, z dala od zgiełku miasta. Niestety na przeciwko hotelu trwala budowa wiec codzienna pobudka przed 7 i dzwiek koparek byly uciazliwe. Hotel duzy,niestety nie przystosowany do takiej ilosci gosci. Byly problemy z dostepem do restauracji, windy czy atrakcji w sali multimedialnej. Posilki ponizej przecietnej i raczej rozczarowujace.glownie ze wzgledu na totalnybrak soli i zero przypraw w serwowanych daniach. W smaku wszystko szpitalne. Rozumiem ze moge dosolic ale to nie ten smak kiedy pieczywo czy makaron kolo soli nawet nie staly. Hotel dobrej klasy jednak sprzatanie bylo pobiezne (bez scielenia lozka czy oprozniania popielniczki na balkonie) a poszwa ktora przez dziecko zostala zabrudzona jogurtem zostala zabrana ale na jej miejsce nie pojawila sie juz nowa. Żele pod prysznic nie sa uzupelniane. Jak powiedziano mi w recepcji jest to tylko tzw. Prezent powitalny. Dziwna oszczednosc jak dla mnie.
Po 22 w hotelu nic sie nie dzieje, niema zadnego miejsca gdziemoga pojawic sie bezdzietni goscie albo Ci co maja ochote na wieczorne piwo czy drinka. Doskwieral mi brakmuzyki-ani w restauracji ani nabasenie. Wszedzietylko wrzask dzieciarni ktorej w hotelu jest pelno.
Ogolnie hotel bardziej rozczarowal niz zaskoczyl, nie wart tej ceny a oszczednosci zarzadcy widac na kazdym kroku. Bylam i nie zaluje bo dzieci bawily sie swietnie na basenie ale nastepnym razem wybiore inny.

Dziękujemy, difina
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość pełnionych usług jest adekwatna do cen.Hotel nastawiony na dużą ilość osób jednak mimo to podczas posiłków kelnerzy nie rfxiki sobie z ilością gości.Pokoje przestronne, duży kompleks basenów i saun.Na dodatkowy plus zasługuje także basen na zewnątrz oraz widoki z balkonów.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel i samo miejsce czyste, pachnace i polozone w spokojnej , zielonej i dajacej ukojenie lokalizacji, profesjonalna obsluga SPA, ciekawa oferta zabiegow i masazy, smaczne jedzenie( niestety Latwo sie przejesc :-))), miejsce idealne dla rodzin z dziecmi , osob ktore chca spedzic czas samemu rowniez, ja polecam osobiscie SPA i Sauny, pokoje czyste i przestronne, duze lazienki, kuchnia wyposazona w sprzet wiec mozna cos usmazyc i ugotowac, polecam wszystkim ktorzy szukaja ciszy spokoju i relaksu, nawet z dziecmi..poza tym oferta fajnych wycieczek z transportem prosto z hotelu, sa tez wycieczki poza Polske....jest w czym wybierac ....Agnieszka, Marek i Felix

Dziękujemy, Naturopatka
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Na początek należy stwierdzić, że na stronie TripAdvisor, są dwie nieprawdziwe informacje o tym obiekcie:
1. to nie jest hotel 3,5* - jak twierdzi obsługa, gdy zwróciliśmy uwagę, po pobycie na liczne braki i niedogodności, a jedynie obiekt nieklasyfikowany- apartamentowiec;
2. parking jest dodatkowo płatny, a nie bezpłatny.

Nasz pobyt zaczął się o godzinie 15.55 - wg informacji hotelowej, doba hotelowa zaczyna się dopiero o 16.00 - nigdzie się z tym nie spotkaliśmy. Na miejsce przybyliśmy o 14.00 i od razu udaliśmy się do Recepcji, aby poprosić o szybsze posprzątanie naszego pokóju, ale obsługa miała to w poważaniu.

A teraz do rzeczy: ładny nowy obiekt - wygląda jak nowoczesne osiedle. Dużo - płatnych dodatkowo miejsc parkingowych.

POKOJE: duże, przestronne, wszystko tak jak obiekt nowe, ale oprócz łazienki wyposażenie raczej ubogie. Białe ściany, panele na podłodze - to nie przystoi obiektowi, który reklamuje się na 3,5*. W naszym pokóju - mieliśmy wykupiony de luxe, który miał balkon na parking, w nocy trzeba było zamykać okna, gdyż cały czas był słyszalny hałas z agregatów klimatyzacji.
Podczas pobytu czteroniowego, ani razu nie mieliśmy posprzątanego pokoju. Raz wymieniono ręczniki i opróżniono kosz.

AQUAPARK: to cztery małe baseny, ale czysto i schludnie. fajne sauny. Niestety znowu brakuje obsługi. Nie da się nic zamowić do jedzenia i do picia - brak obsługi na zewnąrz, bez wejścia do obiektu, ale przy wejściu widnieje informacja, żeby nie wchodzić w strojach kąpielowych.

JEDZENIE: śniadania obfite i różnorodne; dobra kuchnia, ale już obiadokolacja jak na stołówce. Mały wybór. Niestety na jadalni jest bardzo mało miejsca jak na taki obiekt, ale jeszcze mniej obsługi. Nikt na tym nie panuje, nie kieruje i nie zarządza. Znalezienie wolnego - posprzątanego, miejsca graniczy z cudem.

SPA: porażka. obsługuje i wykonuje usługi jedna osoba. Nie ma szans umówiwić się na cokolwiek, gdyż pozostaje jedynie pozostawić kartkę. W naszym przypadku, ktoś oddzwonił do nas na następny dzień, jak byliśmy na wycieczce.

ATRAKCJE: z uwagi na fakt, że byliśmy we dwoje, wieczorem wybraliśmy się zjeść kiełbaskę, którą sobie można samemu przygotować. Niestety bar obsługiwany jest przez jedną osobę. Kolejka, że końca nie widać.

Subiektywnie obiekt posiada duży potencjał, ale ewidentnie brakuje kogoś kto tym pokieruję i ogarnie. Praktycznie na każdym kroku brakuje obsługi i czuć to w każdym aspekcie związanym z pobytem. Wszędzie mnóstwo dzieci - pobyt do 12 roku życia jest bezpłatny i to widać. Odradzamy pobyt osobom bez dzieci. Nie ma szans na ciszę i spokój. Wszędzie głośno, pełno dzieci, których rodzice zapomnieli, ze dzieci się wychowuje, a nie ma. Obiekt wygląda w środku jak szpital. Wszędzie białe ściany - pewnie dlatego, że po sezonie łatwo naprawić zniszczenia, ale klimatu ten obiekt nie ma żadnego.
Jeśli chodzi o organizowane wycieczki to też porażka. Wykupiliśmy wycieczkę do Skalnego Miasta. Niestety oprócz nas na nią wybrała się kilkudzięsięcioosobowa grupa emerytów z innego obiektu. Po 10 minutach na miejscu zdecydowaliśmy się na samotne zwiedzenie- rezygnująć z zapłaconego przewodnika, gdyż "emeryci" szli takim tępem, że okazało się podczas powrotu, iż zwiedzili 1/3 obiektu.

Wskazówka dotycząca pokoi: byle nie na parking lub pompowany plac zabaw dla dzieci
3  Dziękujemy, ArkadiuszB545