“Niskie ceny, dobra jakość.”

Cukiernia Sodkie Klimaty

Ceny raczej niższe niż w większości lokali w Szklarskiej. Kawałki ciast/ tortów w cenach 6-11zł, smaczne. Espresso 6,5zl, latte 10zl, frappe 12zł. Duży plus za możliwość płacenia kartą i otrzymanie paragonu fiskalnego za zakup (rzadkość w Szklarskiej Porębie) - warto o tym pamiętać przy wyborze lokalu.

Dziękujemy, BerC17

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przepyszny tort bezowy i smaczna kawa. Mozna kupić ciasta na wynos gdyz są na wagę. Przemiła obsługa! Polecam!

Dziękujemy, Bertulda
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała cukiernia. Zdecydowanie polecam kawę i Tort - ogród ducha gór.
Miłe miejsce by odpocząć po spacerze. Brawo.

Dziękujemy, mariuszkostrzewski
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

To była słodka chwila i raj dla podniebienia. Brawo za ciasta - tort bezowy - rozkosz. Obsługa przesympatyczna, wszędzie czyściutko, a pomysł za książki do czytania w tym miejscu na 6! Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Skierniewice66
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasto ducha gór - bezowy torcik z bita śmietana oraz truskawkami - bardzo dobre, serdecznie polecam!

Dziękujemy, konradj352

Cukiernia Sodkie Klimaty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Sodkie Klimaty? Podziel się wrażeniami!