Tripadvisor
Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 9 października 2019

Niestety hotel średni. Pokoje i łazienki kiepskie. Jedzenie średnie. Łazienki do remontu(dużo rdzy, pęknięta umywalka, masa kurzu na kaloryferze, letnia wodą). W pokojach zimno, internetu praktycznie brak, ściany brudne, sufit tez, w rogach brud, prysznic to tylko brodzik z zasłoną. W dodatku przecieka. I te brudne fugi...
Śniadania w porządku ale wędliny okropne.
Brak szklanek w pokoju. Okno ledwo się zamykało. Drzwi tandetne, wszystko słychać i to bardzo głośno.
Właścicielka bardzo nie miła.
Za tę cenę absolutnie nie polecam!

Termin pobytu: październik 2019
1  Dziękujemy, Lentylka26
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

na zdjęciach pokoje wyglądają super, rzeczywistość to powyrywane bądź brak gniazdek, łazienka mikroskopijna, nawet nie ma gdzie ręczników powiesić - a pokój niby rodzinny, okna się nie domykają, poobrywana tapeta, balustrada przy schodach się rusza, ledwo zakotwiczona, na pytanie w recepcji dlaczego nie ma zdjęć tego konkretnego pokoju czy informacji że zdjęcia w internecie to zupełnie inna bajka kompletna cisza. Szczerze odradzam jeśli chcecie miec spokojne wakacje bez rozczarowań.

Dziękujemy, JRJNOw
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019

Atmosfera odeszła w zapomnienie. Pani manager i szefowa - opryskliwe i roszczeniowe. Generalnie najgorzej wspominam jedzenie. Śniadanie wielkanocne uroczyste - wizualanie ładnie przystrojone stoły i tylko to. Żurek sama woda (ten sam żurek był na śniadanie). Różne rodzaje pieczeni i jajka (niestety przez kolejne dni ciągle serwowane - na obiadokolacje i jeszcze śniadanie. Niewiarygodne - to pensjonat czy jedzenie resztek domowych jak za dawnych czasów?.Śniadanie ubogie - wciąż pomidor, ogórek, jajka - coraz bardziej wyschnięte z pastami wielkanocnymi i ta nieszczęsna pieczeń. Jakieś dziecko zapytało o placuszki na śniadaniu - to Pani obsługująca bufet - odburknęła - a już nie ma? Naprawdę trzeba było starać się znaleźć coś - by głód zadowolić. Na dodatek fajnie rozreklamowane ognisko okazało się gwożdziem do trumny - dostaliśmy informację, że trzeba dopłacić po 5 zł za kiełbaskę. Płacimy za pobyt w pakiecie świątecznym i nikt tego nie wkalkulował? Wstyd. ... I tu kolejny klops - następnego ranka ta kiełbasa jest na śniadanie. !!! Większość osób jedzie z dziećmi i nikt nie uwzględnia tego w menu. Jednego dnia rosół uratował sytuację, bo w końcu udało się coś dzieciom zjeść.Sprzątania nie było przez cały pobyt - jedynie wymiana śmietnika i papieru toaletowego. Krzykliwa szefowa, która na zapytanie pewnej Pani przy śniadaniu czy może wziąć tę bułkę, której mały nie zjadł - usłyszała, że jest kartka zakazująca tego i traktująca ile wynosi prowiant (30 zł). Szukamy innego miejsca

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 7111b
Zrecenzowano: 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste, lokalizacja troszkę na uboczu, ale nam to odpowiadało. Przepiękny widok z okna. Duże pokoje, łazienka też przestronna. Właściciel pomocny. Dostaliśmy czajnik i kubeczki, aby zrobić sobie herbatkę w pokoju. Śniadania były ok, bez fajerwerków bo było łącznie 6 osób, więc rozumiem, że nie ma co szykować. Jedzenie za to było świeże, a obsługa też dokladała starań, aby dogodzić nawet tej naszej 6. Dziękujemy za miłe spędzony czas u Państwa.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano: 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pensjonat bardzo przyjemny. Obsługa na najwyższym poziomie. W nowej części za ciepło, w starej zimno. Drastyczna różnica temperatur. Na szczęście obsługa na naszą prośbą od razu udostępniła grzejnik do pokoju na cały czas pobytu. Jedzenie smaczne, dzieci się nie nudziły. Animacje skromne ale dzieciom się podobało. Było ognisko, raz zapalono kominek w salonie. Ja jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Bolenka