Zrecenzowano: 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Posiłki dobre, porcje solidne. Szczególnie polecam wątróbkę drobiową - rozpływa się w ustach. Transmisje skoków narciarskich z fajną atmosferą kibicujących :)
Ceny przystępne, ale obsługa mogłaby się podciągnąć...

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Kasia1989
Zrecenzowano: 5 grudnia 2017

Pokoje trochę małe i chłodne. Jednak gdy w nocy spadła mocno temperatura właściciele włączyli piec. Właściciele i obsługa bardzo sympatyczni i pomocni. Jedzenie smaczne, śniadania zróżnicowane. Smalec, ogórki małosolne własnej roboty. Wystrój restauracji mało zachęcający.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Ollaaa
Zrecenzowano: 1 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Inaczej tego określić nie mogę. Pokoje małe - nie takie jak na zdjęciach. Owszem jedzenie dobre,ale tylko to. Drogo, niemiła obsuga ... szkoda słów. Wielkje rozczarowanie i stracone pieniądze!!! Nie polecam - w tej cenie idzie znaleźć o wiele lepsze warunki.

Termin pobytu: luty 2017
9  Dziękujemy, martaalice
Zrecenzowano: 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu na obiad przypadkowo, jedzenie było poprawne, ceny o wiele za wysokie, ale to w tym regionie norma. Żurek był pyszny, de volaille poprawne. Wystrój restauracji okropny, przydało by sie odświeżenie. Plus za to, ze można wchodzić z psami.

Termin pobytu: grudzień 2016
3  Dziękujemy, Voyage626340
Zrecenzowano: 30 marca 2017

Wskazówka dotycząca pokoi: The few rooms with a private bath would be preferred.
Termin pobytu: luty 2017