Hotel super. Położony w centrum Szklarskiej Poręby, przy ulicy wzdłuż której jest mnóstwo restauracji oraz straganów z pamiątkami. Przy hotelu market Lewiatan. Hotel czyściutki, pokoje w sam raz. Troszkę brakowało balkonu, ale poza tym rewelacja. W hotelu jest basen, sauna i jacuzzi. Wszędzie czyściutko. Stołówka niewielka ale bardzo fajna. Jedzenie bardzo smaczne. Zarówno śniadanie jak i obiadokolacja. Obsługa miła i pomocna. Polecam wszystkim ten hotel. My napewno jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, 512januszm
Zrecenzowano: 11 września 2019

Spędziliśmy w Krysztale wspaniałe pięć dni. Parking - dwupoziomowy, w tym bardzo fajny podziemny. Obsługa - miła i profesjonalna. Pokój - czysty, świetnie wyposażony, zadbany, codziennie sprzątany. Restauracja - urozmaicone śniadania, dobrej jakości obiadokolacje, wszystko na dobrych produktach i bardzo smaczne. Strefa wellness - przepiękny basen, leżaki, porządne jacuzzi, sauny trochę małe, ale za to solidne. Pub - zawiera kręgielnię, bilard, rzutki, telewizor, loże, można przyjść i popatrzeć na mecz. Lokalizacja - jak dla nas perfekcyjna, wychodzisz i praktycznie od razu jesteś w sercu Szklarskiej Poręby. Restauracje, sklepiki na wyciągnięcie ręki. Warto podkreślić świetne rozplanowanie hotelu - z windy dzieli nas zaledwie kilka kroków od restauracji, pubu czy strefy SPA. Nie trzeba chodzić w szlafroku przez pół hotelu. Cena - nie jest tanio, ale nie żałujemy ani złotówki wydanej w tym hotelu. Na pewno będziemy chcieli tutaj wrócić!

Dziękujemy, MatiW90
Zrecenzowano: 4 września 2019

Obsługa bardzo miał. Pokoje zgodne z opisem. Jedzenie wystarczające, jak to w hotelach trochę monotonne, ale zawsze można coś dla siebie znaleźć. Lokalizacja hotelu w centrum miasta, ale wieczorem i nocą spokojnie. Basen powinien być dostępny dłużej, do 21:00 to za krótko.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, boibgowin
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel super !
Czysto!
Bardzo miła obsługa !
Jedzonko pyszne! ( choć tu się doczepie bardzo mały wybór, jeśli chodzi o śniadania i obiadokolacje)
Basen super/czysty
Lokalizacja wszędzie blisko :)
Z pięknym widokiem !:)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, karinakozica
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Serdecznie polecamy pobyt w Hotelu Krysztal. Wybraliśmy się z partnerem na 3 dniowy pobyt, zachęceni lokalizacja obiektu, a także jego wyposażeniem - basen, sauny, kręgle. Pokoje są przestronne i klimatyzowane, nasz był z balkonem.

W szczególności jednak chcielibyśmy podziękować Pani Anicie za cudowne przygotowanie kolacji zaręczynowej. Mój partner dogadywał wszystko jeszcze przed przyjazdem do hotelu, jednak wszystko udało się cudownie zgrać. Dziękujemy za obsługę, opiekę i każdy idealnie dobrany detal tej ważnej dla nas chwili!

Serdecznie polecamy również dania a la carte serwowane w restauracji Kryształ oraz przepyszne śniadania w formie bufetu.

Dziękujemy, Angelika K