Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 4 września 2019

Obsługa bardzo miał. Pokoje zgodne z opisem. Jedzenie wystarczające, jak to w hotelach trochę monotonne, ale zawsze można coś dla siebie znaleźć. Lokalizacja hotelu w centrum miasta, ale wieczorem i nocą spokojnie. Basen powinien być dostępny dłużej, do 21:00 to za krótko.

Dziękujemy, boibgowin
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel super !
Czysto!
Bardzo miła obsługa !
Jedzonko pyszne! ( choć tu się doczepie bardzo mały wybór, jeśli chodzi o śniadania i obiadokolacje)
Basen super/czysty
Lokalizacja wszędzie blisko :)
Z pięknym widokiem !:)

Dziękujemy, karinakozica
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Serdecznie polecamy pobyt w Hotelu Krysztal. Wybraliśmy się z partnerem na 3 dniowy pobyt, zachęceni lokalizacja obiektu, a także jego wyposażeniem - basen, sauny, kręgle. Pokoje są przestronne i klimatyzowane, nasz był z balkonem.

W szczególności jednak chcielibyśmy podziękować Pani Anicie za cudowne przygotowanie kolacji zaręczynowej. Mój partner dogadywał wszystko jeszcze przed przyjazdem do hotelu, jednak wszystko udało się cudownie zgrać. Dziękujemy za obsługę, opiekę i każdy idealnie dobrany detal tej ważnej dla nas chwili!

Serdecznie polecamy również dania a la carte serwowane w restauracji Kryształ oraz przepyszne śniadania w formie bufetu.

Dziękujemy, Angelika K
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Polecam pobyt w hotelu. Duże, klimatyzowane pokoje. Smaczne i urozmaicone jedzenie. Uprzejma obsługa. Basen trochę za mały do pływania już przy 3-4 osobach. Bardzo dobra lokalizacja dla chcących mieszkać w centrum Szklarskiej Poręby

Dziękujemy, Andrzej B
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Spędziłam w tym hotelu tydzień pod koniec czerwca. Jest pod każdym względem wart polecenia. Posiłki smaczne i różnorodne, świetne zaplecze SPA oraz zabiegi a także niepowtarzalna atmosfera tworzą klimat tego miejsca. Gorąco polecam

Dziękujemy, Ewa B