Zrecenzowano: 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W Hotelu Kryształ byliśmy już kilka razy i gorąco polecam. Standard zasługuje na 4 *. W pokojach czysto. Pyszne śniadania z dużym wyborem również dla osób zdrowo się odżywiających (wyciskarka do soków z przygotowanymi warzywami i owocami). Możliwość spędzenia wieczoru grając w bilard lub kręgle. No i żeby nie zapomnieć- rewelacyjne zabiegi w SPA. Wszystko w jednym miejscu

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, kurcagnieszka
Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Hotel bardzo nam sie podobał. Pokoje duże, czyste sprzątane codziennie.Miła obsługa, jedzenie bardzo smaczne i różnorodne... Strefa spa czysta i zadbana.. Hotel w centrum jest super miejscem jako baza wypadowa.. gorąco polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Dream32888112209
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, mila obsluga, pokoje czyste, zadbane. Fajnie jest usytuowany. Malutki parking, ale taka juz specyfika okolicy. Swietny jako baza wypadowa. Szczegolnie lubimy odwiedzac takie miejsca poza sezonem :)

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany pobyt. Uslugi hotelu, pokoje oraz obsluga spelnila nasze oczekiwania. Polecamy szczegolnie basen przed poludniem - caly do naszej dyspozycji! Kuchnia bardzo dobra. Polecamy i napewno wrocimy!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Dorrka65
Zrecenzowano: 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Kryształ w pełni spełnia oczekiwania. Śniadania są urozmaicone jak jeszcze nie spotkałam w Polskich hotelach. Mnóstwo świeżych owoców i sokowirówkę do robienia własnych soków. Personel profesjonalny miły i uczynny zarówno na recepcji jak i w restauracji. Strefa spa jest czysta i zadbana. Ten hotel na każdym kroku miło zaskakuje. Napewno tu wrócę. Polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 908agatab