“Skandal ”
Pizzeria Habanero — recenzja

Pizzeria Habanero
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podanie pizzy gorzej niż na biwaku . Papierowe talerze i plastikowe sztućce . Tanie produkty na pizzy . Lepsza pizza w biedronce .
Nie polecam.

1  Dziękujemy, 827arnoldk

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza podana na papierowych talerzykach z plastykowymi szzucćami. Nie po to idzie sie do pizzerii by jeść jak na biwaku.
Sosy nie takie jak z zamówienia - jednym była baza do pizzy, tragedia.
Ogółem zamówienie nie warte ceny.

1  Dziękujemy, ewelina3337
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza. Super ciasto. Ceny przystępne. Obsługa jest bardzo miła (zamówić trzeba przy barze).

Dziękujemy, Leii13
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pizza rewelacja .Pyszny kebab i nawet zwykłe talarki to było mistrzostwo.Byliśmy tam raz i wróciliśmy kolejny.Porcje bardzo duże.Lokal godny polecenia.Sprawnie ,szybko i bardzo smacznie.

Dziękujemy, elaloca2309
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna, szybko przyrządzona mimo pory obiadowej. Minusem jest dla mnie podawanie jednorazowych sztućców i talerzy - pod względem ekologicznym :) jednak mimo to polecam spróbować

Dziękujemy, domiinikas13

Pizzeria Habanero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Habanero? Podziel się wrażeniami!