Szklarska Poręba

“Nie polecam! ”
Pizzeria Habanero — recenzja

Pizzeria Habanero
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza podana na papierowych talerzykach z plastykowymi szzucćami. Nie po to idzie sie do pizzerii by jeść jak na biwaku.
Sosy nie takie jak z zamówienia - jednym była baza do pizzy, tragedia.
Ogółem zamówienie nie warte ceny.

1  Dziękujemy, ewelina3337

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza. Super ciasto. Ceny przystępne. Obsługa jest bardzo miła (zamówić trzeba przy barze).

Dziękujemy, Leii13
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pizza rewelacja .Pyszny kebab i nawet zwykłe talarki to było mistrzostwo.Byliśmy tam raz i wróciliśmy kolejny.Porcje bardzo duże.Lokal godny polecenia.Sprawnie ,szybko i bardzo smacznie.

Dziękujemy, elaloca2309
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna, szybko przyrządzona mimo pory obiadowej. Minusem jest dla mnie podawanie jednorazowych sztućców i talerzy - pod względem ekologicznym :) jednak mimo to polecam spróbować

Dziękujemy, domiinikas13
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Najgorsz jadło jakie mialem okazje spozywac w swoim zyciu a ze jestem podroznikiem i czesto jadam w restauracjach posiadam miare jakosci ismaku.To w soim 45 letnim zyciu najgorsze jedzenie jakie mi podano nawet za komuny czegos takiego ne doswidczyłem,bez smaku surowe,zimne,a do tego sprzedjacy byl pod wplywm alkocholu masakra przestrzegam gosci odwiedzajacych piekny kurort jakim jest szklarska poreba omijajcie z daleko tym bardziej ze naprawde macie dózy wybór w miescie

Termin wizyty: luty 2019
3  Dziękujemy, Tomasz m

Pizzeria Habanero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Habanero? Podziel się wrażeniami!