Szklarska Poręba

“Jedno z lepszych miejsc w Szklarskiej”
Karczma Karkonoska — recenzja

Karczma Karkonoska
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z ciekawszych z szeregu karczm i gospód z domowym jedzeniem w Szklarskiej Porębie. Przyjemny górski wystrój, dobre jedzenie i umiarkowane ceny. Zamówiliśmy dwie zupy, pierogi i podsmażane oscypki. Wszystko smacznie i w sporym porcjach. Serdecznie polecam po długiej wycieczce czy górskich wędrówkach.

Dziękujemy, dorota90

Zrecenzowano 10 września 2019

Do Karczmy Karkonoskiej trafiliśmy dopiero 4 dnia naszego pobytu w Szklarskiej Porębie. Zjedliśmy tu w sumie 5 posiłków sprawdzając prawie cała kartę dań, a 6 osób jest to wykonalne.
W pamięci zapadł mi na pewno wspaniały Placek po Cesarsku czyli placki ziemniaczane ze śmietaną, łososiem i cytryną. Tak nam zasmakował, że również po powrocie do domu nie wyobrażam sobie jeść placki w innym zestawieniu. Polecam.
Restauracja ma smaczne zupy wśród których wyróżnia się barszcz czerwony z krokietem choć jest zależnie od dnia bardziej lub mniej pikantny.
Zapiekanka z baraniną bardzo dobra i baaaaardzo gorąca.
Standardowe danie dla dzieci czyli kurczak z frytkami bardzo soczysty i pachnący.
Praktycznie nie mam zarzutów do żadnych dań. Większość bardzo dobra, kilka przeciętnych ale trzymają poziom.
Obsługa bardzo miła i dużo miejsca więc nawet można się zaszyć w jakiejś bocznej salce.
Mimo pobytu w pełni sezonu nie odczuliśmy pośpiechu w kuchni i jakiś niedoróbek.

W pełni zasłużone 4 do 4,5

Dziękujemy, lukaszw666
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Karczmę odwiedziliśmy już kilka razy i za każdym razem było bardzo smacznie. Szybka obsługa, szybko podane dania główne i wszystko bardzo smaczne. Super rozwiązaniem są różne wielkości niektorych dań głównych, placek karkonoski w mniejszej wersj idealny dla Pań.
Zestaw dnia za 20 zł to kolejny plus dla tej restauracji. Polecamy wszystkim

Dziękujemy, rasokak
Zrecenzowano 1 września 2019

Pierogi smazone z sosem mdłe, mozna zjesc polowe porcji, bo zoladek odmawia wiekszej ilosci. Dania glowne srednio smaczne , przesmazone, suche. Jak czlowiek bardzo glodny, to zje, ale w Szklarskiej bywa duzo duzo smaczniej.

Dziękujemy, Igor08
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

bardzo żałuję, że odkryłam tą restaurację dopiero w ostatni dzień mojego pobytu w Szklarskiej.
Jedzenie pyszne, błyskawiczna obsługa i miejsce niby przy głównej ulicy a taras nad strumieniem to wspaniała i spokojna miejscówka.
panie z obsługi i kuchni mimo nawału roboty mega sympatyczne i uśmiechnięte,
wrócę do Was na pewno!

Dziękujemy, beatasugalska

Karczma Karkonoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Karkonoska? Podziel się wrażeniami!