“Ponizej sredniej”
Karczma Karkonoska — recenzja

Karczma Karkonoska
Zrecenzowano 1 września 2019

Pierogi smazone z sosem mdłe, mozna zjesc polowe porcji, bo zoladek odmawia wiekszej ilosci. Dania glowne srednio smaczne , przesmazone, suche. Jak czlowiek bardzo glodny, to zje, ale w Szklarskiej bywa duzo duzo smaczniej.

Dziękujemy, Igor08

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

bardzo żałuję, że odkryłam tą restaurację dopiero w ostatni dzień mojego pobytu w Szklarskiej.
Jedzenie pyszne, błyskawiczna obsługa i miejsce niby przy głównej ulicy a taras nad strumieniem to wspaniała i spokojna miejscówka.
panie z obsługi i kuchni mimo nawału roboty mega sympatyczne i uśmiechnięte,
wrócę do Was na pewno!

Dziękujemy, beatasugalska
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przepyszne placki po cesarsku z wędzonym łososiem i pierogi ruskie zapiekane. Obsługa bardzo miła. Ceny przystępne. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, KasiaCN
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, super opcja danie dnia za 20 zł (zupa+danie glowne+lemoniada za złotówkę), duży ogródek, bardzo miła obsługa, a do tego w karcie znajdziemy czeskie piwko.

Dziękujemy, 409tatianaz
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Średnia półka w Szklarskiej, jednak godna polecenia. Niezłe zestawy dnia. Polecam . Czekam na lane czeskie pivko, choć Brackie jest niezłe. Brakuje zakąsek typu galantynka, galaretka, tatar, łosoś.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Singeltrek

Karczma Karkonoska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Karkonoska? Podziel się wrażeniami!