Piękne miejsce , miła obsługa hotelu , pyszne śniadanka , dobra lokalizacja , hotel ogólnie bardzo czysty , będę polecał swoim znajomym przyjazd do hotelu Czarny Kamień , na pewno tam wrócimy byc może już w ferie

Dziękujemy, kanmar2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania
Bardzo serdecznie zapraszamy już w ferie!!!

Tak jak w tytule, dziękuję za pełen profesjonalizm ze strony państwa pracowników, za to że czuliśmy się ciągle zauważeni, nie mieliśmy poczucia pozostawienia ze strony pracowników. Szczególne podziękowania dla pracowników restauracji za fachową obsługę i niesamowite doznania podczas jedzenia potraw z karty!

Dziękujemy, pwojci962066

Uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię i bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Jest nam bardzo miło czytać takie słowa! To motywuje nas do dalszej pracy dla naszych Gości.
Serdecznie zapraszamy ponownie o nas....może już zimą?

Hotel jest czysty, zadbany. Obsługa hotelowa miła i uśmiechnięta. Serwowane jedzenie pyszne. Pokoje dobrze wyposażone, sprzątane każdego dnia. Na terenie hotelu atrakcje, gry, pokój dla dzieci. Gorąco polecam!

Dziękujemy, nataliaszalaty

Miód na nasze serca Ślicznie dziękujemy za miłe słowa oraz docenienie naszych starań.
Miło nam będzie gościć Państwa ponownie....może już zimą...zima w górach jest równie piękna co lato..i jesień ....wiosną zresztą też jest przepięknie ....
Zapraszamy każdą, piękną porą roku do Czarnego Kamienia :-)

Pobyt w Czarnym Kamieniu bardzo udany, świetna lokalizacja, cudowne śniadania. Dania z karty w restauracji bardzo smaczne. Obsługa bez zarzutu, bardzo mili i pomocni ludzie. Pomimo bardzo dużej liczby rodzin z dziećmi w obiekcie nie stanowiło to żadnego problemu podczas naszego pobytu.

Dziękujemy, jpaprz720506

Szanowni Państwo,
jesteśmy dumni, że stanęliśmy na wysokości zadania i spełniliśmy Państwa oczekiwania. To motywuje nas do dalszej pracy i udoskonalania naszej oferty dla naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy ponownie
Kinga Zuchewicz
audytor

Warty odwiedzenia :) Jedzenie pyszne i bardzo miła obsługa :) Cisza i spokój, hotel położony na skraju lasu, piękne widoki... Jakość usług w SPA również na dobrym poziomie. Hotel godny polecenia ... :)

Dziękujemy, logopeda13

Pięknie dziękujemy. Pracujemy po to, żeby spełniać oczekiwania naszych Gości a taka opinia to uhonorowanie naszych działań.
Dziękujemy i zapraszamy serdecznie ponownie do Czarnego Kamienia
Marta Tabaka