Zrecenzowano: 10 września 2019

Razem z mężem wybraliśmy to miejsce aby uczcić naszą 12-tą rocznicę ślubu. Otrzymaliśmy piękny apartament z cudownym widokiem na góry, spa itd Bardzo nam się podobało. Minus za wino, o którym obsługa niestety zapomniała a wykupiliśmy je w zestawie powitalnym. System telefoniczny w naszym pokoju niestety był tymczasowo nieczynny wiec trzeba było fatygować się i schodzić do recepcji/restauracji. Poza tymi usterkami ogólnie bardzo miło i spokojnie spędziliśmy czas.

Dziękujemy, julitas644
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty na pobyt w Czarnym Kamieniu Resort&SPA.
Dziękujemy również za opinię oraz wszelkie Państwa spostrzeżenia, które są dla nas niezwykle cennym źródłem informacji.
Mamy nadzieję, że kolejna rocznica ślubu spędzona w naszym obiekcie będzie w 100% spełniała Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.

Z wyrazami szacunku,
Marta Tabaka
Kierownik sprzedaży

Zrecenzowano: 9 września 2019

To kolejny resort dodany do naszych ulubionych.Wrócimy tu ponownie.Widok z pokoju zapierał dech, spokojne i urzekająco.Każdy tu znajdzie coś dla siebie - wyżywienie pyszne. Wielki plus dla basenu zewnętrznego,zawsze korzystaliśmy przed śniadaniem:-)

Dziękujemy, Franczeska1

Bardzo się cieszymy, że Czarny Kamień Resort&SPA dołączył do listy Państwa ulubionych resortów!!!!

Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.

Z wyrazami szacunku,
Marta Tabaka
Kierownik sprzedaży

Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjny pobyt. Pokoje na wysokim poziomi. Obiekt pięknie zlokalizowany. Obsługa również zasługuje na wysoką ocenę. Posiłki urozmaicone i smaczne. Z przyjemnością wrócimy do Czarnego Kamienia. Polecamy.

Dziękujemy, magda ż

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek u nas :-)

Pozdrawiamy całą załogą :-)

Zrecenzowano: 7 września 2019

Czysto, blisko centrum, obsługa w recepcji jak i w restauracji przemiła, uprzejma, widoki rewelacyjne, śniadania urozmaicone, pyszna kawa i desery. Polecam każdemu kto jeszcze tam nie był, a zastanawia się czy warto, powiem tak... WARTO!

Dziękujemy, dstrak219178

Uwielbiamy kiedy nasz Gość ma takie wspomnienia z pobytu u nas.
Dziękujemy i pięknie zapraszamy do nas ponownie!

Pozdrawiamy caaałą załogą Czarnego Kamienia :-)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Super pobyt , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, kuchnia też super, obiekt bardzo malowniczo położony , super widoki. Można bardzo odpocząć , w okolicy wiele do zwiedzenia, na miejscu super baseny , sauna. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z zabiegów w SPA, miło i profesjonalnie

Dziękujemy, martalapka1978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga Z, audytor, Czarny Kamień Resort & SPAOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
uprzejmie dziękujemy za opinię i docenienie pracy obsługi naszego obiektu.
Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie na kolejny wypoczynek.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Załoga Czarnego Kamienia